Browsing posts tagged: protesto
Aydın da Çocuk İstismarları Protesto Edildi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, son günlerde yaşanan çocuk ölümleri ve istismarlarını protesto eden otomobil ve motosiklet grupları şehir merkezinde yaptıkları konvoyun ardından basın açıklaması yaptı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Oyların Elle Sayım İşleminin Durdurulması Protesto …

Irak’ta yapılan genel seçimlere hile ve şaibe karıştığı iddiasıyla beş gün önce başlatılan oy pusulalarının elle sayım işleminin aniden durdurulması Kerkük kentinde protesto edildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Denizciler sahneye çıktı, protesto başladı, Bakan terk etti
Denizciler sahneye çıktı, protesto başladı, Bakan terk etti

Denizciler sahneye çıktı, protesto başladı, Bakan terk etti

HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Denizciler detaylar...

GÜLAY YEDEKCİ, MECLİS BAŞKANINI PROTESTO EDEREK GENEL KURULU TERK ETTİ

GÜLAY YEDEKCİ, MECLİS BAŞKANINI PROTESTO EDEREK GENEL KURULU TERK ETTİ

CHP İstanbul Milletvekili Dr. Mimar Gülay Yedekci, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı protesto ederek genel kurulu terk etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tunus’ta protesto gösterileri.
Tunus’ta protesto gösterileri.

Tunus’un bazı kentlerinde yeni fiyat artışlarına tepki amacıyla detaylar...

25 Kasım: Kadınlar şiddeti protesto için sokağa çıktı

Dünyanın pek çok kentinde kadınlar ve erkekler “erkek şiddetini” protesto için sokağa çıktı. İstanbul’da İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen yürüyüşe yüzlerce kişi katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

İspanya Başbakanı protesto edildiği Barcelona’da: ‘Ayrılıkçı kargaşaya son vereceğiz’

Barcelona’da lideri olduğu Halk Partisi’nin destekçilerine seslenen İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, tek taraflı bağımsızlık ilan eden Katalonya’nın yarattığı ‘ayrılıkçı kargaşaya’ son vereceğini söyleyerek Aralık’ta yapılacak erken detaylar...

Türk kökenli öğrenciye ‘Başörtünü çıkar’ diyen Alman profesöre protesto

Almanya’daki Würzburg Üniversitesi’nde Profesör Gisela Müller-Brandeck-Bocquet’in Türk kökenli bir Müslüman öğrenciye başörtüsünü çıkarmasını söylemesi bazı öğrencilerin sınıfı terk ederek protesto etmesine yol açtı.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Trump’tan NFL boykotu çağrısı, Londra’daki maçta protesto

ABD Başkanı Donald Trump’ın bazı sporcuları hedef alan ve küfür de içeren açıklamalarına üç önemli ligden (futbol, basketbol ve beyzbol) tepki geldi. Trump, NFL maçlarının boykot edilmesi çağrısı yaptı. Londra’da oynanan NFL maçında ise Amerikan milli marşı detaylar...

Bangladeş’ten Myanmar’a resmi protesto

Myanmar’ın Arakan eyaletinde yaşayan Müslümanların Bangladeş’e kaçışı sürerken, Bangladeş Myanmar’ın Dhaka büyükelçisine resmi protesto verdi. Bangladeşli iki hükümet yetkilisi de Myanmar ordusunun sınıra mayın döşediğini öne sürdü.

Orijinal detaylar...

Seçim kampanyasındaki Merkel’e domatesli protesto

Alman haber ajansı Deutsche Presse-Agentur (DPA), Almanya Başbakanı Angela Merkel’in düzenlenecek seçimler için çıktığı ülke turunun Heidelberg ayağında domatesli protestoya uğradığını aktardı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Dışişlerinden ABD’ye protesto: İddianame haksız ve yanlı

ABD’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mayıs ayındaki ziyareti sırasında yaşanan kavgayla ilgili 15’i Cumhurbaşkanlığı koruması 19 kişinin yargılanması kararı verilmesine, Türkiye Dışişleri Bakanlığı tepki gösterdi. Bakanlık, Büyük Jürinin detaylar...

Trump’ın Arizona’daki konuşmasını protesto edenlere biber gazı ile müdahale

ABD Başkanı Trump’ın Arizona’da düzenlenen konuşması sırasında protesto düzenleyen vatandaşlara polis biber gazı ile müdahale etti. Trump konuşması sırasında ise Meksika sınırına örmeyi planladığı duvar ile ilgili olarak, “”Hükümeti kapatmam detaylar...

Venezuela’nın protesto ordusu: Direniş

Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun Ulusal Meclis’ten yeni kurucu meclise geçilmesi için 30 Temmuz’da resmi referandum düzenlenmesi kararı alması sonrası başlayan olaylarda 100’den fazla kişi hayatını kaybetti. Gerçekleşen gösterilerde 20’li yaşlardaki detaylar...

Almanya, vatandaşı aktivist Steudtner’in tutuklanmasını protesto etti: Türk Büyükelçi Dışişleri Bakanlığına çağrıldı

Almanya, 2 hafta önce Büyükada’da gözaltına alınan insan hakları aktivisti vatandaşı Peter Steudtner’in tutuklanmasını protesto etti. Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Almanya Dışişleri Bakanlığına çağrıldı.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

ABD de “Islam Karşıtı Protesto”, Müslüman Destekçilerinin …

İslam karşıtlığı ve ırkçılığı ile bilinen ‘ACT for America’ grubunca ABD’nin birçok kentinde eş zamanlı düzenlenen İslam karşıtı eylemlere, Müslüman grupların temsilcileri ve Trump karşıtlarının oluşturduğu yüzlerce kişilik daha kalabalık bir detaylar...

Kürt örgütler Erdoğan’ı protesto etti, Türkiye Almanya’yı ikiyüzlülükle suçladı

Almanya’nın Frankfurt kentinde Kürt örgütlerin düzenlediği gösteride Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan protesto edildi. Türkiye, 30 bin kişinin katıldığı belirtilen gösteriye izin veren Almanya’yı ikiyüzlülükle suçladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...