Browsing posts tagged: POLİS
Polis Akademisi

Polis Akademisi “2.uluslararası göç ve güvenlik konferansı” hk.

Orijinal haber kaynağı için; Türkiye Barolar Birliği RSS Duyuru Servisi detaylar...

ALİ HAYDAR HAKVERDİ’DEN, VATANDAŞIN KOLUNU KIRAN POLİS HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

ALİ HAYDAR HAKVERDİ’DEN, ZEYNEL DANACI’NIN KOLUNU KIRAN POLİS HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, Zeynel Danacı’nın Ankara Güvenpark’ta kolunun kırılmasına neden olan polis memuru hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ankara detaylar...

Afganlı Taciz Şüphelisini Kalabalığın Elinden Polis …

KONYA’da bir parkta iddiaya göre 22 yaşındaki Afgan uyruklu M.Y.H., 11 yaşındaki Ö.S.,’yi taciz edip, parktan götürmeye kalkıştı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Brüksel istasyonunda patlama, polis zanlıyı vurdu

Belçika’nın başkenti Brüksel’in merkezindeki tren ve metro istasyonu olan Brüksel Merkez İstasyonu’nda küçük çaplı bir patlama meydana geldi. Polisler durumun kontrol altına alındığını açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Polis merkezine silahlı saldırı!
Polis merkezine silahlı saldırı!

Bursa’da polis merkezi bahçesinde iftar yapan polislerin yanına gelen kimliği belirsiz bir kişi “ben Mevlana türbesine gitmek istiyorum” diyerek yardım istedi. Polislerin buraya detaylar...

Telegraph: “Londra’da polis IŞİD’den ilham alan bir hücreyi Mart ayından beri izliyordu”

Telegraph gazetesi, polisin Londra’nın Barking bölgesinde yer alan ve IŞİD’den ilham alan bir hücreyi Mart ayından beri takip ettiğini öne sürdü; zanlıların YouTube üzerinden radikalleştiğini iddia etti. İngiltere Başbakanı May’in teknoloji şirketlerine tepki detaylar...

Londra saldırıları: Polis baskınlarında 12 kişi gözaltına alındı

London Bridge ve Borough Market’ta 7 kişinin hayatını kaybettiği, en az 48 kişinin de yaralandığı saldırılar sonrası 12 kişi gözaltına alındı. Emniyet yetkilileri, kentin doğusundaki Barking bölgesinde birden fazla adrese baskınlar düzenlendiğini detaylar...

Açlık grevindeki eğitimciler için düzenlenen gösterilere polis müdahalesi

Ankara’da polis, açlık grevindeki eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın evlerine yapılan baskınla gözaltına alınmalarını protesto edenlere müdahale etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Açlık grevindeki eğitimcilere destek için düzenlenen gösterilere polis müdahalesi

Ankara’da polis, açlık grevindeki eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın evlerine yapılan baskınla gözaltına alınmalarını protesto edenlere müdahale ediyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Açlık grevindeki eğitimciler Gülmen ve Özakça’nın evine polis baskını

KHK ile ihraç edilen eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın evine gece geç saatlerde polis baskın yaptı. Gülmen ve Özakça baskını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Paris’te ‘IŞİD saldırısı’: Bir polis ve silahlı saldırgan öldü

Champs Elysees Bulvarı’nda gerçekleşen bir silahlı saldırıda bir polis hayatını kaybetti. Silahlı saldırganın olay yerinden kaçarken vurularak öldürüldüğü bildirildi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden 3 gün önce gelen saldırıyı IŞİD üstlendi.

Orijinal detaylar...

Paris’te polise silahlı saldırı: Bir polis hayatını kaybetti

Fransa’nın başkentindeki ünlü Champs Elysees Bulvarı’nda polise silahlı saldırı meydana geldiği, bir polisin hayatını kaybettiği, bir polisin yaralandığı belirtiliyor. Saldırı, ülkedeki cumhurbaşkanlığı seçimlerinden iki gün önce meydana geldi.

Orijinal detaylar...

Tunceli’de 12 kişiyi taşıyan polis helikopteri düştü

Tunceli’de düşen helikopterde 7 polis ve 3 mürettebat ile birer hakim ve astsubay bulunuyordu. Valilik, helikopterin kötü hava koşulları yüzünden düşmüş olabileceğini açıkladı. Bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, polis teşkilatının 172’inci yaşını kutladı

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, toplum güvenliğinin en temel öğesi olan polislerin gücünü yasalardan ve halkımızdan aldığını belirterek, “Rahat ve huzur içinde detaylar...

Dha İstanbul – Takipteki Cip Kaçmaya Başlayınca Polis …

FİLM GİBİ OPERASYON POLİS KAMERASINDADurdurulan cipte ‘Galia’nın yaptığı aramada 102 kilo eroin ele geçirildiHaber-Kamera: Çağatay KENARLI, İstanbul DHAİstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine Van’dan yüklü miktarda eroin getirileceği detaylar...

Kemal Kurkut soruşturması: 2 polis memuru görevden uzaklaştırıldı

Diyarbakır’da Nevruz kutlamaları sırasında Kemal Kurkut adlı üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili olarak başlatılan soruşturma kapsamında iki polis memurunun görevden uzaklaştırıldığı açıklandı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili yayın detaylar...

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde 40 polis memurunun başı kesildi

Kasai Eyalet Meclisi Başkanı François Kalamba, Kamwina Nsapu adlı milis grubu üyelerinin bir polis konvoyuna saldırdığını söyledi. 40 polis memurunun başı kesilirken yerel Çibula dilini konuşan altı memur serbest bırakıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kemal Kurkut soruşturmasında iki polis serbest

Diyarbakır’da Nevruz kutlamaları sırasında Kemal Kurkut adlı üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan iki polis memurundan biri serbest bırakılırken, diğeri adli kontrol şartıyla salıverildi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...