Browsing posts tagged: oldu
Meksika’da 7.1 büyüklüğünde deprem: En az 93 kişi öldü

Güney Amerika ülkesi Meksika’da 7.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Yetkililer en az 93 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Başkent Mexico City’deki bazı binalarda yangın çıktığı ve içeride mahsur kalanların olduğu da kaydedildi.

Orijinal detaylar...

75 yıllık evli çift beş saat arayla öldü

Kanadalı gazi George ile İngiliz kadın Jean, İkinci Dünya Savaşı sırasında Londra’da bir dans salonunda tanışarak evlendi. 75 yıllık evliliklerinden sonra, Cuma günü önce Jean hayatını kaybetti, beş saat sonra da kocası George.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Sırbistan’ın eşcinsel başbakanı Brnabic, Balkanlar’da onur yürüyüşüne katılan ilk başbakan oldu

Sırbistan Başbakanı Ana Brnabic bugün Belgrad’da düzenlenen yürüyüşe katılarak Balkan ülkelerinde bir eşcinsel onur yürüyüşüne katılan ilk başbakan oldu. Brnabic, “Sırbistan farklılıklara saygı duyar” diye konuştu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Cassini’den veda: ‘Üzerinde çalıştığı gezegenin bir parçası oldu ‘

NASA, Satürn yolculuğuna 2013 yılında başlayan Cassini uzay aracının sonunu duygusal bir Twitter mesajı ile duyurdu. Cassini, Satürn’de geçirdiği 13 yıl içinde, güneş sisteminin en büyük ikinci gezegenine bakışı tamamen değiştirdi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Kandaşoğlu, Tso Başkanlığına Aday Oldu

Vanlı iş adamı Zahir Kandaşoğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; Haberler.Com detaylar...

Babasının iş arkadaşları tecavüz etmişti! Hamile kalan 13 yaşındaki çocuğun bebeği öldü

Yüksek mahkemenin ısrarı ile yapılan kürtaj ameliyatında doğan bebek cuma günü yoğun bebek ünitesine alındı. Bebeğin pazar günü öldüğü açıklandı. BBC Türkçenin aktardığına göre,  1,8 kilo doğan bebeğin solunum yetmezliğinden öldüğü belirtiliyor. Adı detaylar...

Aşırı Dozda Uyuşturucudan Öldü İddiası

KONYA’da kullanılmayan terk edilen bir evde aşırı dozda uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen kimliği henüz belirlenemeyen 30 yaşlarındaki bir erkek kaldırıldığı hastanede öldü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Irma Kasırgası: İki Karayip adası tamamen yerle bir oldu

Karayipler’de Fransa ve Hollanda arasında bölünmüş olan olan St Martin Adası neredeyse yok olurken, binaların yüzde 95’inin hasar gördüğü Barbuda adası ‘sular altında kaldı’. 295 km hızla ilerleyen Irma Kasırgası nedeniyle Karayip adalarında en az on detaylar...

GÜRER, “ADLİYE BİNASI İNŞAATININ HIZINA NE OLDU”

GÜRER, “ADLİYE BİNASI İNŞAATININ HIZINA NE OLDU”
CHP Niğde Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Ömer Fethi Gürer, Adliye Sarayını TBMM gündemine taşıdı. Süresi içinde tamamlanamayan yatırım için ilgili bakanlıklara önerge veren Gürer, inşaatların ne detaylar...

Hint guru tecavüzden suçlu bulundu, protestolarda en az 23 kişi öldü

Hindistan’da popüler dini liderlerden Gurmeet Ram Rahim Singh’in tecavüzden suçlu bulunmasının ardından düzenlenen protestolarda çıkan çatışmalarda en az 23 kişi öldü. Ölenlerin Singh’in takipçileri olduğu sanılıyor. Hint gurunun cezası Pazartesi günü detaylar...

Suriye sınırında patlama! Türk mühendis öldü
Suriye sınırında patlama! Türk mühendis öldü

Kilis’te, Suriye sınırında modüler duvar inşasında görevli mühendis 30 yaşındaki Mehmet Akcan, otomobille giderken patlayıcının infilak etmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Manisa Üstüne Yıldırım Düşen Çiftçi Öldü

Üstüne yıldırım düşen çiftçi öldüMANİSA’nın Akhisar İlçesi’nde bağda çalışan 36 yaşındaki Bayram Altıntaş, yıldırım düşmesi sonucu öldü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

BURCU KÖKSAL: DÜN FETÖ’NÜN SAVCISIYDINIZ, BUGÜN NE OLDU?

BURCU KÖKSAL: DÜN FETÖ’NÜN SAVCISIYDINIZ, BUGÜN NE OLDU?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, “Ergenekon davasının savcısıyım diyenler, CHP’yi FETÖ’cülükle suçlayamaz” dedi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

İtalya’da genç kızın uğradığı tacizi anlattığı mesajı viral oldu: “Tecavüze uğramadığımız için şanslı mı hissetmeliyiz?”

İtalya’da 18 yaşındaki bir genç kızın gece eve dönerken yaşadıklarını anlatarak “cinsel tacizin normalleşmesine” karşı isyana çağırdığı mesajı viral oldu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Obama’nın ırkçılık karşıtı Mandela alıntısı, Twitter tarihinin en beğenilen mesajı oldu

Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın, ABD’nin Virginia Eyaleti’ndeki ırkçı ve ırkçılık karşıtı grupların karşıya geldiği gösterilerin ardından attığı tweet beğeni rekoru kırdı. Obama’nın Mandela’dan alıntı yaptığı Twitter mesajı, 3 detaylar...

Hindistan’da bir hastanede 5 günde 60 çocuk öldü

Hindistan’ın kuzeyindeki bir devlet hastanesinde 5 gün içinde en az 60 çocuğun öldüğü açıklandı. Ölümlerin ödenmeyen faturalar nedeniyle gerçekleştiği iddialarının ardından bazı vatandaşlar bunu katliam olarak nitelendirirken yetkililer ölümlerin doğal ölümler detaylar...