Browsing posts tagged: Kentindeki
Gürcistan’ın Batum kentindeki otel yangını: 8 ceset bir asansörde bulundu

Gürcistan’ın Karadeniz kıyısındaki kenti Batum’da bir otelde çıkan yangında hayatını kaybedenlerin sayısı 11’e düşürüldü. Doğan Haber Ajansı, kumarhanesi de bulunan Leogrand isimli otelin bir Türk işadamına ait olduğunu bildirdi. Yangında yaralananlar detaylar...

ABD’nin Charlottesville kentindeki olaylar: Açıklamasında ırkçılardan bahsetmeyen Trump’a tepki

ABD’nin Virginia Eyaleti’ne bağlı Charlottesville kentinde, beyazların üstünlüğünü savunanların gösterileri sonrası başlayan olaylarda bir kişi öldü, birçok kişi yaralandı. Trump’ın, olayları kınayan açıklamasında ırkçılardan bahsetmemesi tepkiye detaylar...

ABD’nin New York kentindeki bir hastanede silahlı saldırı

ABD’nin New York kentindeki bir hastaneye giren silahlı bir kişinin açtığı ateş sonucu en az üç kişi yaralandı. Zanlı, polis tarafından öldürüldü.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish detaylar...

IŞİD Palmyra antik kentindeki tapınağı ‘havaya uçurdu’

Suriyeli yetkililer ve Suriye İnsan Hakları İçin Gözlemevi, IŞİD militanlarının Palmyra antik kentindeki tarihi Baalşamin tapınağını havaya uçurduğunu açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Suriye’de gerilim tırmanıyor… Der’a kentindeki cenazeler protestoya dönüştü

Suriye’de dün öldürülen göstericilerin cenazeleri kaldırılırken, el-Esad yönetimi şarkıtı öfkeli sloganların atıldığı protesto yürüyüşleri düzenlendi. Kimi kaynaklar 20 bin kişinin yürüdüğünü belirtiyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Attaleia Antik Kentindeki 800 Mezar Açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Doğu Garajı projesi inşaatında ortaya çıkarılan Attaleia antik kentindeki 825 mezardan 800’ünün açıldığı bildirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...