Browsing posts tagged: kaybetti
Eski Milli Atlet Çetin Şahiner Hayatını Kaybetti

Türkiye Atletizm Federasyonundan yapılan açıklamada, eski? mi’lli? atlet Şahiner’in, yoğun bakımda tedavi gördüğü Ankara İbni Sina Hastanesinde hayatını kaybettiği belirtildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Çin’in en büyük muhalif ismi Liu Xiaobo hayatını kaybetti

2010’da Nobel Barış Ödülü’ne layık görülen insan hakları ve demokrasi aktivisti Liu Xiaobo, ölümcül karaciğer kanseri teşhisiyle cezaevinden salıverilmişti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

6 yaşındaki kanser hastası bağış topladığı gece hayatını kaybetti

Düzenlediği ‘tırnak boyama’ kampanyası ile hasta çocukların tedavisi için bağış toplamasıyla tanınan Hollandalı Tijn Kolsteren yaşamını yitirdi. Başbakan Rutte, “Hollanda onunla gurur duyuyor” dedi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Sakarya’da havuzda elektrik akımına kapılan 3’ü çocuk 5 kişi hayatını kaybetti

Akyazı ilçesinde su parkında oynarken havuzda yüzen 3 çocuk ile onları kurtarmak isteyen 2 kişi elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

İspanyol matador, boğa güreşinde hayatını kaybetti

36 yaşındaki Ivan Fandino, Fransa’nın güneyinbatısındaki festival sırasında boğanın boynuz darbesi sonucu hayatını kaybetti.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – Haberler detaylar...

Rocky’nin Oscar Ödüllü yönetmeni hayatını kaybetti

Rocky ve Karate Kid gibi filmlerin Oscar Ödüllü yönetmeni John Avildsen hayatını kaybetti. 81 yaşında hayatını kaybeden Avildsen kanser tedavisi görüyordu.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – detaylar...

Eski Almanya Başbakanı Helmut Kohl hayatını kaybetti

Eski Almanya Başbakanı ve ülkenin 1990’daki bütünleşmesinin mimarı Helmut Kohl, 87 yaşında öldü. Kohl aynı zamanda ortak para birimi Euro’nun da mimarlarından biriydi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Batman ve Şırnak’ta saldırılar: İki asker, bir öğretmen hayatını kaybetti

Batman’ın Kozluk ilçesinde Belediye Başkanı’nın aracını hedef alan silahlı saldırı sonucu, olay yerindeki bir öğretmen hayatını kaybetti. Şırnak’ın Uludere ilçesindeki askeri üsse yönelik ayrı bir başka saldırıdaysa, iki askerin yaşamını yitirdiği detaylar...

İngiltere basını: Başbakan Theresa May kumar oynadı, kaybetti

İngiliz gazeteler, Başbakan Theresa May’in erken seçime gitme kararı ile ‘oynadığı kumarı kaybettiğini’ yazdı. Gazetelere, İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn’nin ‘tutkulu’ kampanyası sonuçta etkili oldu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

İngiltere basını: Theresa May oynadığı kumarı kaybetti

İngiltere’de gazeteler, Başbakan Theresa May’in erken genel seçim kararıyla ilgili ‘oynadığı kumarı kaybettiğini’ yazdı. Gazeteler, Corbyn’in ‘tutkulu’ kampanyasının seçim sonuçlarında etkili olduğunu belirtti.

Orijinal haber detaylar...

Antrenmanda yere yığılan futbolcu Cheick Tiote hayatını kaybetti

Fildişi Sahilleri’nin milli oyuncularından Cheick Tiote, Çin’de antrenman sonrası hayatını kaybetti. Tiote geçtiğimiz sezon Galatasaray için İstanbul’a gelmiş ancak sağlık kontrolünden geçememişti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Panama’nın eski diktatörü Noriega hayatını kaybetti

Panama’yı 1980’li askeri rejim altında yöneten Manuel Antonio Noriega, 83 yaşında hayatını kaybetti. Beyin ameliyatının ardından hayatını kaybeden Noriega, ülkeyi yönetirken ABD ile beraber çalışmış, ancak uyuşturucu çeteleriyle işbirliği üzerine ABD 1989 detaylar...

İLGEZDİ: 451 MAHPUS HAYATINI KAYBETTİ, 2.107’Sİ ÖLÜMÜ BEKLİYOR

İŞTE CEZAEVLERİNDEKİ HASTA MAHPUSLAR GERÇEĞİ:
451 MAHPUS HAYATINI KAYBETTİ, 2.107’Sİ ÖLÜMÜ BEKLİYOR
CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Gamze Akkuş İlgezdi’nin talebi üzerine, Adalet Bakanlığı, hasta mahpuslara ilişkin son verileri detaylar...

Paris’te polise silahlı saldırı: Bir polis hayatını kaybetti

Fransa’nın başkentindeki ünlü Champs Elysees Bulvarı’nda polise silahlı saldırı meydana geldiği, bir polisin hayatını kaybettiği, bir polisin yaralandığı belirtiliyor. Saldırı, ülkedeki cumhurbaşkanlığı seçimlerinden iki gün önce meydana geldi.

Orijinal detaylar...

Van’da patlama: Bir asker ve bir korucu hayatını kaybetti

Van’ın Çatak İlçesi’ne bağlı Kacit Köyü yolunda, güvenlik güçlerinin arama tarama çalışması yaptığı sırada patlama meydana geldi.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – detaylar...

Kapadokya’da balon kazası: 1 turist hayatını kaybetti

Kapadokya’da sıcak hava balonunun elektrik tellerine çarpması sonucu yaşanan kazada bir Fransız turist hayatını kaybetti. Kazada 20 kişi de yaralandı.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – detaylar...

Mısır’da iki kilisede patlama: En az 45 kişi hayatını kaybetti

Mısır’da iki kilisede, Palmiye Pazarı ayinleri sırasında patlamalar meydana geldi. Tanta kentindeki patlamada en az 29 kişi hayatını kaybederken, İskenderiye’deki intihar saldırısında ise can kaybı 16 oldu. Saldırıları IŞİD üstlendi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...