Browsing posts tagged: Karakuş
Bülent Karakuş, Uluslararası İstihdam ve Kariyer Kongresi’ne katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun katılımı ile İstihdam Şurası kapsamında düzenlenen Uluslararası İstihdam ve Kariyer Kongresi’ne katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bülent Karakuş, ICPEN sonbahar toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünün 2017-2018 dönem başkanlığını yürüttüğü “Uluslararası Tüketicinin Korunması ve Uygulanması Ağı (ICPEN)” sonbahar toplantısına katıldı. detaylar...

Bülent Karakuş, Van TSO’ da “Depreme Hazırlıklı Toplum” paneline katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, 9 Kasım 2011 tarihinde meydana gelen depremin yıldönümü nedeniyle Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen ‘Depreme Hazırlıklı Toplum’ paneline katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bülent Karakuş Dijital Atölye’ye katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş Van’da düzenlenen Dijital Atölye programına katıldı. TOBB ve Google Türkiye işbirliğiyle Kayseri ve Antalya’dan sonra Dijital Atölye’nin 3. ayağı Van’da gerçekleştirildi. Dijital Atölye Projesinin amacı, Kobilerimizin teknolojiye detaylar...

Bülent Karakuş: “Trafik kazaları kader değildir, terördür”

TOBB Konferans Salonunda düzenlenen Trafik Güvenliği ve Karayolu Yolcu Taşımacılığı Çalıştayı’nın açılışında konuşan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, Türkiye’nin iki temel sorunun silahlı terör ve trafik terörü olduğunu vurgulayarak, “Trafik kazaları detaylar...

Bülent Karakuş, Coğrafi İşaretler Buluşması’na katıldı

Türk Patent ve Marka Kurumunca Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün himayesinde “1.Ulusal Coğrafi İşaretler Buluşması” düzenlendi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bülent Karakuş 4.Uluslararası Antalya Coğrafi İşaretler Seminerine katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince 4.Uluslararası Antalya Coğrafi İşaretler Semineri 27-28 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya’da Kervansaray Otelde gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bülent Karakuş Doğu Azerbaycan-Türkiye Ticaret ve Yatırım Konferansı’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, 3-4 Eylül 2016 tarihlerinde, Tebriz Ticaret Sanayiler ve Madenler Tarım Odası ev sahipliğinde düzenlenen Doğu Azerbaycan-Türkiye Ticaret ve Yatırım Konferansına katıldı.

Orijinal haber detaylar...

Öztürk’ün damadı Karakuş adliyede
Öztürk’ün damadı Karakuş adliyede

Darbe girişimine liderlik yaptığı iddiasıyla tutuklanan Hava Kuvvetleri eski Komutanı Orgeneral Akın Öztürk’ün damadı Pilot Yarbay Hakan Karakuş, detaylar...

Bülent Karakuş, ATSO ödül törenine katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından düzenlenen ATSO 2015 Geleneksel Ödül Töreni’ne katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bülent Karakuş: “Turizm, dünyada öne çıktığımız bir sektör”

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) açılış törenine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bülent Karakuş: “Güvenli İskele Zorunlu Hale Gelecek”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOBB’un ortaklaşa yürüttüğü ‘Güvenli İskele, İskelede Güvenlik’ Projesinin 4’ncüsü Muğla TSO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...