Browsing posts tagged: 'kadın

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, CHP GRUP TOPLANTISI KONUŞMASINI ANKARA ARENA SPOR SALONU’NDA DÜZENLENEN “5 ARALIK EŞİTLİK VE ADALET KADIN BULUŞMASI”NDA YAPTI (5 ARALIK 2017)

Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Grup Toplantısı konuşmasını, 5 detaylar...

TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, Global Girişimcilik Haftası kapsamında Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası katkılarıyla, “Global Girişimcilik Haftası Rol Model Kadın Girişimci Buluşmaları” konferansı detaylar...

Ülkeden kaçan eski bir kadın asker, dünyanın en büyük dördüncü ordusunda stres ve beslenme yetersizliği nedeniyle kadınların regl olamadığını, tecavüzün ise pek çok kişi için hayatın bir parçası olduğunu söylüyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tunuslu kadın girişimcilerin oluşturduğu Tunus Sfaks Uluslararası Kadın Girişimciler Konseyi (CIFE) üyeleri Gebze Ticaret Odası’nı ziyaret etti, Kocaelili kadın girişimcilerle buluştu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Türkiye-Kazakistan kadın girişimcileri işbirliği toplantısı Gebze’de gerçekleştirildi. Toplantının açılışında konuşan Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, kadın girişimcilere büyük önem verdiklerinin altını çizdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

GAMZE İLGEZDİ: “GEBZE KADIN HAPİSHANESİ’NDE ’SİYAH’ RENK GİYMEK YASAK MI?”

İlgezdi, Gebze Kadın Hapishanesi’nde kadın mahkumların siyah giymesine izin verilmediğine dair iddiaları Meclis gündemine taşıdı.

CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş detaylar...

Irak hükümeti, Musul’un IŞİD’in elinden alınmasının ardından gözaltında tutulan örgüt militanlarının eşlerini sınır dışı etmeye hazırlanıyor. Sınır dışı edilecek 509 kişinin 300’ünün Türkiye vatandaşı olduğu ifade edildi.

Orijinal haber detaylar...

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ açıkladı. Diyanet İşleri Başkan detaylar...

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tunus Sfaks Uluslararası Kadın Girişimciler Konseyi (CIFE) üyeleri ile İstanbul’da biraraya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Kocasından ayrılan ve başka bir adamla yaşamaya başlayan 25 yaşındaki Fransız kadın, üçüncü bir adamla romantik bir kaçamak yapabilmek için sevgilisine ‘bir arabanın bagajında kaçırıldığı’ mesajını attı. Sorgu sırasında çelişkili ifadeleriyle kendini ele detaylar...

TOBB Bartın Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde 4 Kasım 2017 tarihinde Amasra’da Karadeniz Bölge Toplantısı gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

ABD Başkanı Donald Trump’ın konvoyu geçtiği sırada, konvoya el işareti yaparken fotoğrafı çekilen kadının bu fotoğraf nedeniyle işten atıldığı belirtildi. 28 Ekim’de Virginia’da çekilen fotoğraf, sosyal medyada popüler olmuştu.

Orijinal haber detaylar...

Turgut Özal’ın tavsiyesiyle diplomatlığı seçti, dünyanın birçok yerinde görev yaptı. Türkiye’nin görme engelli ilk ve tek kadın diplomatı Dilek Ertürk, hayat hikayesini BBC Türkçe’den Yunus Tarık’a anlattı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Pakistan’da görücü usulüyle evlendirilen bir kadın, zehirli ayranla “eşi dahil en az 15 kişiyi öldürdüğü” şüphesiyle tutuklandı. 14 kişi de hastaneye kaldırıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

ABD’de ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein’in 30 yıl boyunca onlarca kadını taciz etmekle suçlanmasının ardından, geçmişte cinsel saldırıya uğradığını açıklayarak sessizliğini bozan kadınlara iki İngiliz milletvekili de katıldı.

Orijinal haber detaylar...

Playboy dergisinin 64 yıllık tarihinde ilk kez trans bir kadın, Playboy kızı oluyor. Derginin yeni sayısıyla birlikte trans model Ines Rau da tarihe geçmeye hazırlanıyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN KADIN MUHTARLARLA TOPLANTI SONRASINDA YAPTIĞI KONUŞMA
(18 EKİM 2017)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz kendi tüzüğümüzde yüzde 33, Avrupa’nın en büyük cinsiyet kotasını getirdik. ’Kadın detaylar...

Irak Şam İslam Devleti örgütünün 2014 yılındaki saldırısı sonrası kaçırılıp taciz ve işkenceye maruz kalan bir Iraklı kadın, günler boyunca tanık olduklarını ve kaçış hikayesini Kerkük’te BBC Türkçe’ye anlattı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...