Browsing posts tagged: kabul
Kılıçdaroğlu, Times’a konuştu: ‘Terörist’ tanımını kabul etmiyorum, buna gülüyorum

İngiliz gazetesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, darbe girişiminin yıldönümü etkinliklerini “düşmanlarına meydan okumak için kullandı”. Gazetede, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapılmış bir röportaj da yer aldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Rusya: ABD’nin Esad yönetimine tehditleri kabul edilemez

Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Suriye’deki Esad yönetiminin yeni bir kimyasal saldırıya hazırlandığı uyarısında bulunan ABD’yi kınadı. Peskov, ellerinde yeni bir saldırıya yönelik istihbarat olmadığını söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

ABD kabul etti: Suriye’de kaybettik
ABD kabul etti: Suriye’de kaybettik

Washington yönetiminin eski Şam Büyükelçisi Robert Ford, Suudi Kralı detaylar...

İş Mahkemeleri Kanunu Tasarısı kabul edildi
İş Mahkemeleri Kanunu Tasarısı kabul edildi

İş mahkemelerinin kuruluş, görev, yetki ve yargılama usulünü yeniden düzenleyen İş Mahkemeleri Kanunu Tasarısı, TBMM detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Menemen TO Yönetim Kurulu Başkanı Güral’ı kabul etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral’ı makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Çorlu TSO Başkanı Gönül’ü kabul etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül’ü makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Hakkari ve Şırnak heyetini kabul etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Taş ve Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Geliş ile beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU AGİTPA HEYETİNİ KABUL ETTİ

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU AGİTPA HEYETİNİ KABUL ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AGITPA ( Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlementerler Asamblesi) Heyetini kabul ederek görüştü. Görüşmede CHP Genel Başkan detaylar...

Katar tezkeresi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi

Türkiye’nin Katar topraklarında asker bulundurmasının önünü açan kanun tasarısı TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. Türk askerinin ne zaman Katar topraklarına gönderileceği, birliklerin kaç askerden oluşacağı ise bilinmiyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Karapınar TB Başkanı Sezer’i kabul etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Sezer’i makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu SATSO heyetini kabul etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, eski Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ Genel Müdürü ve Üst Yöneticisi (CEO) Orhan Özer ile milli ve yerli motor üretimi için Sakarya Teknokent’te detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Kayseri TB heyetini kabul etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ünlü ve beraberindekileri makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Polatlı TO Başkanı Sakarya’yı kabul etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Meclis Başkanı Erol Ünal’ı makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Dış İlişkiler Konseyi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Bildt’i Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Dış İlişkiler Konseyi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Carl Bildt’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN: BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NE 19 MAYIS SORUŞTURMASI KABUL EDİLEMEZ

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN: BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NE 19 MAYIS SORUŞTURMASI KABUL EDİLEMEZ

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun:“ 19 Mayıs kutlamaları düzenlemek belediyelerimizin en doğal görevi ve hakkıdır. detaylar...

Rus ‘intihar oyunu’ organizatörü Philipp Budeikin suçunu kabul etti

Rusya’da gençler arasında sosyal medya üzerinden yönlendirilen ve çok sayıda intihar olayları ile ilişkilendirilen “Blue Whale (Mavi Balina) Challange” adlı oyunun yaratıcısı çıkarıldığı mahkemede suçunu kabul etti. Novoya gazetesi, Rusya genelinde bu akımla detaylar...

Meral Akşener: Deniz Baykal’ın hukuk süreci devam ederken sonucu kabul edip, meşrulaştırma tavrını çok yadırgadım

MHPden ihraç edilen Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğluna nezaket ziyaretinde bulunduktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. HAYIR KAMPANYASI ESNASINDA KİŞİSEL BİR TEŞEKKÜR BORCUM DA VAR  Ziyarete ilişkin Akşener, Kendilerini ziyaret detaylar...