Browsing posts tagged: Hisarcıklıoğlu
Hisarcıklıoğlu, Bafra TSO’yu ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar ve Meclis Üyeleri ile görüştü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Aksaray TSO’nun fuarını gezdi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nın otomotiv, motosiklet, mobilya ve beyaz eşya fuarını ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir ile vefat eden annesinin Niğde’nin Bor İlçesi’ne bağlı Çukurkuyu Beldesi’ndeki kabrini detaylar...

Hisarcıklıoğlu, NG Koleksiyon Sanat Evi’ni ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kütahya programı kapsamında, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral’a ait NG Koleksiyon ve Sanat Evi’ni gezerek incelemelerde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu Eskişehir’de

TOBB M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Eskişehir’de fuar kongre merkezi inşaatı ve Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Müzesi’ni (ETOMÜZE) ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Sarp Gümrük Kapısı’nda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB’un iştiraki Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından modernize edilen Sarp Gümrük Kapısı’nda incelemelerde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Şimşek’i ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Işık’ı ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Bakan Kurtulmuş’u ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Akdağ’ı ziyaret etti

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Harun Karacan’a yeni görevinde başarılar diledi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyeleri ile birlikte, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Genel Başkan Yardımcılığı görevine atanan Harun Karacan’ın devir teslim törenine katılarak ‘hayırlı olsun’ detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Büyükelçi Fries ile görüştü

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Charles Fries tarafından Büyükelçilikte verilen yemeğe katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Bayburt TSO Başkanı Yumak ile görüştü

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yumak ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu Brüksel’de AB-KİK toplantısına katıldı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB ile birlikte Türk-İş, TESK, Memur-Sen, Hak-İş, TZOB, TİSK ve Türkiye Kamu-Sen’in oluşturduğu Türkiye – Avrupa Birliği (AB) Karma İstişare Komitesi (KİK) Türkiye Kanadı’nın temsilcileriyle birlikte Brüksel’de AB-KİK detaylar...

Hisarcıklıoğlu, yeni Kabine’ye başarılar diledi

65. Hükümet’te yapılan kabine değişikliğine ilişkin bir açıklama yapan TOBB Başkanı
M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Yenilenen Kabine’nin de ülkemiz için hayırlı hizmetlerde bulunacağına inancımız tamdır. Başbakan Binali Yıldırım ve tüm Bakanlarımıza Türk detaylar...

Hisarcıklıoğlu TBMM’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliğine katıldı

15 Temmuz Anma etkinlikleri kapsamında Meclis bahçesinde vatandaşların katılımıyla tören düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın vatandaşlara hitap ettiği törene, TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu da Türkiye-AB KİK detaylar...

Hisarcıklıoğlu, LYS’de dereceye giren öğrencilerle görüştü.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 2017 Lisan Yerleştirme Sınavlarında (LYS) dereceye giren öğrencileri kabul etti. Kabule TOBB ETÜ Rektörü Adem Şahin de katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu Malatya Yeşilyurt Kiraz Festivali’ne katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 23. Yeşilyurt Kültür, Kiraz ve Spor Festivali’ne katıldı. Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada Malatya insanının çok kaliteli ve mütevazı olduğunu söyledi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...