Browsing posts tagged: Giresun
TBB BAŞKANI AV. PROF. DR. METİN FEYZİOĞLU, GİRESUN BAROSU&S217;NU ZİYARET EDEREK BARO BAŞKANI AV. SONER KARADEMİR VE BARO YÖNETİCİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, 12 Eylül 2017 tarihinde Giresun Barosu’nu ziyaret ederek Baro Başkanı Av. Soner Karademir ve Baro yöneticileri ile görüştü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Bakanlar Canikli, Tüfenkci ve Fakıbaba Giresun Valiliğinde

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile birlikte Giresun Valiliğini ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Giresun TSO’yu ziyaret

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile birlikte Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.​

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Giresun Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsası açıldı

Giresun Ticaret Borsası yeni hizmet binası ile Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsası, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın detaylar...

Giresun heyetinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu ve beraberlerindeki heyeti kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GİRESUN BAROSU&S217;NUN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Giresun Barosu tarafından 12 Mart 2017 tarihinde düzenlenen Anayasa değişikliği bilgilendirme toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Giresun Kar Festivaline Hazırlanıyor

Karadeniz’de kış turizminin hareketlenmesi ve yaylaların sadece yaz aylarında değil kış aylarında da turist ağırlaması için düzenlenen etkinlikler kapsamında, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Kulakkaya Yaylası Kar Festivali’ hazırlıkları tüm hızıyla detaylar...

Giresun TB’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

“Giresun TSO beş yıldızlı”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Giresun TB Fındık Lisanslı Deposu’nu gezdi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Giresun Ticaret Borsası tarafından yaptırılan ve inşaatı devam eden Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsası’nı ziyaret ederek bilgi aldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Çin den Giresun a Turizm Çıkarması

Giresun Valisi Hasan Karahan’ın öncülüğünde başlatılan turizm hareketi ile kentte yabancı turizm patlaması yaşanıyor.

Orijinal haber kaynağı için; Haberler.Com detaylar...

Giresun Ticaret Borsası, Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti

Giresun Ticaret Borsası, Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu, Meclis Başkanı Harun Aydın ve Genel Sekreter Eren Nizam, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Giresun TSO ve Giresun Ticaret Borsası, Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Giresun Ticaret Borsası Başkanı Temel Yanıkoğlu beraberinde genel sekreterleriyle birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Giresun Belediyesi 32 yeni araçla güçleniyor
Giresun Belediyesi 32 yeni araçla güçleniyor

Giresun Belediyesi kiralık araç uygulamasını bitirme kararından sonra 32 yeni araç alımı için çalışma başlattı.

Belediye Meclisi tarafından oy birliği ile kabul edilen yeni araç alımı ile ilgili olarak, birimler ihtiyaçlarını Başkanlık Makamına bildirdi. Yaz detaylar...

Giresun Belediyesi 3700 sokak hayvanına müdahale etti

Giresun Belediyesi Veteriner Müdürlüğü başıboş sahipsiz sokak hayvanlarına müdahale ediyor.

Sokak hayvanlarının, yaşamlarını sürdürebilmeleri için 7 yerde yem ve su istasyonu yapan belediye, hayvanların aşılarını da yapıyor.

Veteriner İşleri Müdürlüğü, detaylar...

Çocuk dostu şehir; Giresun…
Çocuk dostu şehir; Giresun…

Giresun Belediyesi’nin çocuklara yönelik hayata geçirdiği hizmetlerden dolayı, Unicef tarafından Giresun’un “Çocuk Dostu Şehir” seçilmesinin ardından eğitimler başladı.

Bu proje kapsamında Unicef Sosyal Politikalar Sorumlusu Iraz Öykü Soyalp ve Proje detaylar...

Giresun Belediyesi, “yürek takımı” perdelerini açtı…
Giresun Belediyesi, “yürek takımı” perdelerini açtı…

Giresun Belediyesi, engelli vatandaşlara yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde kurulan, “Yürek Takımı” adlı engelli tiyatro grubu, yaklaşık 3 ay boyunca gerçekleştirdiği hazırlık sonrası detaylar...

Giresun Milletvekili Karaahmetoğlu, “Dağıtım şirketleri zarar edince vatandaş ödesin diyor”

Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın cevaplaması istemiyle verdiği soru önergesinde ülkemizdeki kayıp kaçak oranının bölgelere ve illere oranını, kaçak elektrik kullanan kaç kişi hakkında idari ve adli işlem detaylar...