Browsing posts tagged: Gaziantep'te

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Gaziantep Ticaret Odası işbirliğiyle 17 Kasım’da Gaziantep Ticaret Odası’nda, tekstil, hazır giyim ve deri sektörlerine yönelik “Ar-Ge, Tasarım Destekleri ve Proje Teklifi Verme” semineri düzenlendi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Gaziantep Valiliği, terör örgütü IŞİD’e yönelik detaylar...

Ülkemizde 1987 yılından bu yana her yıl 4-10 Mayıs tarihleri “İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” olarak kutlanmakta ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Hafta kapsamında etkinlikler düzenlenmektedir.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda, “Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi”ne katılmak üzere Gaziantep’te bulunuyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Gaziantep kent merkezindeki bir düğüne bombalı saldırı gerçekleştirildi. Gaziantep Valiliği’nden yapılan açıklamada saldırıda 30 kişinin öldüğü, 94 kişinin yaralandığı belirtildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Gaziantep Valiliği, Salı günü İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen saldırının aydınlatılması amacıyla gerçekleştirilen operasyonda 17 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde, İllerde düzenlenen “Suriyelilerin Çalışma İzni ve İstihdamlarına İlişkin Bilgilendirme Toplantısı” Gaziantep Sanayi Odası Sani Konukoğlu Meclis Toplantı Salonunda detaylar...

Gaziantep’te IŞİD’in üstlendiği saldırıda ağır yaralanan Suriyeli gazeteci Muhammed Zahir el Şerkat’ın hayatını kaybettiği belirtildi. El Şerkat Özgür Suriye Ordusu’yla savaşan Ebubekir Tugayları adlı örgütün de kurucusuydu.

Orijinal haber detaylar...

ANKARA'da 103 kişinin öldüğü IŞİD saldırısıyla bağlantılı olduğu gerekçesiyle detaylar...

Gaziantep'te bomba yüklü araçla saldırı hazırlığı yapan 6 IŞİD'li yakalandı. detaylar...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Kapasite Raporu Otomasyon Sistemi ve Raportör Eğitimi” Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO) yapıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Ülkesindeki iç karışıklıktan kaçarak Gaziantep’e yerleşen Suriyeli gazeteci Naji El Jerf, başından vurularak öldürüldü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Gaziantep’te, Büro Emekçileri Sendikası (BES) üyeleri, son günlerde yaşanan terör olaylarının sona ermesini ülkenin kaos ortamından çıkarak, huzurlu günlere dönmesini istedi. detaylar...

Gaziantep’te polis ekipleri tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan 10 ayrı adreste yapılan operasyonda 13 kişi gözaltına detaylar...

Gaziantep’te boşanma aşamasındaki çiftin aileleri arasında çıkan, tüfek, bıçak, sopa ve taşların da kullanıldığı kavgada 1’i polis, 14 kişi yaralandı. Kavgaya detaylar...

Minibüs ile fabrika işçilerini taşıyan servis midibüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 27 kişi yaralandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Gaziantep’te şüpheli poşet bomba paniği yaşattı. Fünyeyle kontrollü şekilde patlatılan poşetten çocuk elbisesi çıktı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...