Browsing posts tagged: FATİH

Fatih Portakal’dan inanılmaz gaf!
HABER İÇİN detaylar...

Doğan Haber Ajansı (DHA), Fethullah Gülen Cemaati ile ilgili soruşturma kapsamında aranan hakimler Bülent Kınay ve Fatih Mehmet Uslu’nun Yunanistan’a kaçarken Edirne’de yakalandıklarını bildirdi. Kınay, futbolda şike; Uslu da Ergenekon davasının hakimleri detaylar...

İstanbul polisi, son 5 yılın en büyük uyuşturucu operasyonuna imza attı. 2 detaylar...

TOBB Türkiye Enerji Meclisi Başkanlık Divanı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) Müsteşarı Fatih Dönmez’e nezaket ziyaretinde bulundu. Meclis Başkanı İhsan Akyol, ziyaret sırasında Türkiye Enerji Meclisinin yapısı, sektörün genel durumu ve beklentileri hakkında detaylar...

TOBB Türkiye Serbest Bölgeler Meclis Başkanı Edvar Mum, beraberindeki heyet ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kırmızı listede olduğu ve “Bylock” kullandığı iddiasıyla detaylar...

Fatih’te korkutan gecekondu yangını.

Orijinal haber kaynağı için; Haberler.Com detaylar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı namazını İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü içindeki Fatih Ormanı Camisi’nde kıldı. Namazın ardından vatandaşlarla bayramlaşan ve basın mensuplarının bayramını kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine yöneltilen detaylar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’nün darbe girişimi sırasında şehit olan Fatih Satır’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nin 2015-2016 Dönemi Mezuniyet Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İstanbul’u anlamak sadece milletimizi değil, bu coğrafyada hüküm sürmüş nice toplumları, hatta tüm insanlığı anlamak demektir. Türkiye’yi ülkelerden detaylar...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İspanya karşısında alınacak bir beraberliğin muhakkak tatmin edici bir sonuç olacağını söyledi. Terim, “Turnuvalarda ne kadar şansınız devam ederse o kadar ümitlisiniz demektir” dedi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

*Fatih’te gece saatlerinde park halindeki 6 araç, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kundaklandı.

Orijinal haber kaynağı için; Haberler.Com detaylar...

Fatih Üniversitesi “Fatih Ulusal Dava Yarışması”

Orijinal haber kaynağı için; Türkiye Barolar Birliği RSS Duyuru Servisi detaylar...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, A Milli Takım’ın EURO 2016’daki grubunu değerlendirdi. Terim “Grup sert ama biz her şeyi deneyeceğiz” dedi.

Orijinal detaylar...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, geçtiğimiz Ocak ayında olduğu gibi 2016’ın ilk ayında da bir manifesto yayınlamaya hazırlanıyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Terim, yeni ‘Mesut Özil’ olarak lanse edilen gurbetçi futbolcu Yunus Mallı’yı Türkiye’yi seçmesi için ikna etmeye çalışacak.

Orijinal haber kaynağı detaylar...