Browsing posts tagged: Faik
Faik Yavuz: “Hukuk, sadece devletin değil, ekonominin de temeli”

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil’ın da yer aldığı, TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen ‘Türk hukukunda istinaf reformu sonrası Yargıtay’ın temyiz incelemesi kapsamında detaylar...

Faik Yavuz, Hedef Pazar Çin toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, TİMAKADEMİ tarafından Ekonomi Bakanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen Hedef Pazar Çin Toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz Türkiye Arnavutluk Tarım İş Forumu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Tiran’da düzenlenen Türkiye-Arnavutluk Tarım İş Forumuna katıldı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Arnavutluk Tarım, Kırsal Gelişim ve Su Yönetimi Bakanı detaylar...

Faik Yavuz, TUSAF 13. Uluslararası Kongresine katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) tarafından Antalya’nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezinde düzenlenen TUSAF 13. Uluslararası Kongre ve Sergisinin açılışına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Genel Kurulu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneğinin (BYSD) 38. Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Faik Yavuz, Bakü’de Azerbaycan – Türkiye Tarım Forumu’nda konuştu

T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Azerbaycan Tarım Bakanı Haydar Asadov’un başkanlığında Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de Azerbaycan – Türkiye Tarım Forumu gerçekleştirildi. Söz konusu Forumda, TOBB’u; Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz detaylar...

Faik Yavuz, Taşınır Rehni Lansmanı’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığında düzenlenen Taşınır Rehni Lansmanı toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Faik Yavuz, MÜSİAD Gala Yemeğine katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, MÜSİAD Ankara Şubesi’nin 22. Olağan Genel Kurul Gala Yemeğine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet Haberleri detaylar...

Faik Yavuz, Türk Tasarım Danışma Konseyi toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında düzenlenen Türk Tasarım Danışma Konseyi 15. Toplantısı’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz Türkiye – Ukrayna Tarımsal İş Forumu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğnde Kiev’de düzenlenen Türkiye-Ukrayna Tarımsal İş Forumu’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz, Washington’da düzenlenen toplantıya katıldı

TOBB ve ABD Ticaret Odası tarafından Washington’da, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Apple, Ford, Dow, PhrMA, Cargill, Abbvie, Boston Scientific, Brambles, DHL, UPS gibi ABD’li şirket temsilcilerinin katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Faik Yavuz TÜRMOB Genel Kuruluna katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) 22. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz Türkiye-Gürcistan Tarımsal İş Forumu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik başkanlığında Tiflis’te gerçekleştirilen Türkiye-Gürcistan Tarımsal İş Forumu’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz, Tüketici Akademisi Projesi tanıtım toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, JW Marriott Otel’de düzenlenen, Tüketici Akademisi Projesi’nin tanıtım toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Faik Yavuz YOİKK toplantısına katıldı

Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu (YOİKK), Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli başkanlığında Başbakanlık Merkez Bina’da toplandı. TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz’un da katıldığı toplantıda; Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, detaylar...

Faik Yavuz, EMD ödül törenine katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Ekonomi Muhabirleri Derneğinin (EMD) düzenlediği Altın Kalem Ekonomi Basını Başarı Ödülleri törenine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz, Danıştay’ın 148. Kuruluş Yıldönümüne katıldı

Danıştay’ın 148. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle gerçekleştirilen ‘Danıştay ve İdari Yargı Günü Sempozyumu’nun açılışına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz, Filistin heyeti ile görüştü

Filistin Sanayi Gayrimenkul ve Serbest Alan Kurumu CEO’su Dr. Ali Shaati ve beraberindeki heyet, TOBB’u ziyaret ederek, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz ile görüştü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...