Browsing posts tagged: erdi
Erdoğan’ın Kudüs çıkışına İsrail’den yanıt: ‘Sultanlık dönemi sona erdi’

Erdoğan, ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak resmen tanımaya hazırlandığına ilişkin haberlere “ABD’yi bir kez daha ikaz ediyorum. İsrail ile diplomatik bağları koparırız” diyerek tepki gösterdi. İsrail İstihbarat Bakanı detaylar...

Kilis Karası ve Katmeri Festivali Sona Erdi

Kilis’te, bu yıl ilki düzenlenen ‘Kilis Karası ve Katmeri Festivali’nin son gününde şarkıcı Buray konser verdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kolombiya Devlet Başkanı Santos: ‘FARC ile savaş tamamen sona erdi’

Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos, FARC’ın son silahlarını da teslim etmesi ve silahların yüklendiği son kamyonun yola çıkmasıyla 52 yıldır süren savaşa son noktanın tamamen konulduğunu açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Edirne F Tipi Cezaevi’nde Demirtaş’ın da katıldığı açlık grevi sona erdi

Cezaevinde 25 Şubat’tan bu yana süresiz ve dönüşümsüz açlık grevinde olan tutuklular, cezaevi idaresi ile diyalog kanallarının açıldığını söyleyerek eylemlerine son verdiklerini açıkladılar.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Fırat Kalkanı Harekatı sona erdi
Fırat Kalkanı Harekatı sona erdi
MGK bildirisinin ardından Star TV canlı yayınında açıklama yapan Başbakan yıldırım Fırat detaylar...

Futbolda ara transfer dönemi sona erdi

Avrupa’da futbolda ara transfer döneminin en pahalı transferi Schalke 04’ten 38 milyon euroya Paris Saint Germain’e geçen Julian Draxler oldu. Ara transfer döneminin rekoru ise Çin’de. Brezilyalı futbolcu Oscar İngiliz ekip Chelsea’den 60 milyon euro detaylar...

Anayasa değişikliği teklifinin ilk tur görüşmeleri sona erdi

Değişiklik teklifinin 18. ve son maddesi de TBMM Genel Kurulu’nda 344 oyla kabul edildi. Görüşmelere iki gün ara verilecek. Anadolu Ajansı (AA), ikinci turda en az 330 oya ulaşılması halinde, AKP’nin anayasa değişikliğine ilişkin referandumunun en erken 26 Mart, en geç detaylar...

Suriye’de ateşkes: Çatışmalar sona erdi mi? Hangi gruplar ateşkes kapsamında?

Suriye’de ateşkes, ilk gününde önemli ölçüde uygulandı. Yer yer yaşanan çatışmalara rağmen Suriye yeni güne sakin başladı. Ateşkesin hangi silahlı isyancı grupları içerdiğiyle ilgiliyse çelişkili bilgiler geliyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Halep’te savaş ‘sona erdi’

Rusya, Doğu Halep’teki tüm askeri operasyonların sona erdiğini, muhaliflerin elindeki tüm bölgelerin Suriye ordusu kontrolüne geçtiğini duyurdu. Akşam saatlerinde de Doğu Halep’te kalanların tahliyesi için muhalif gruplarla ateşkes anlaşmasına varıldığı ve detaylar...

Suriye’de çatışmasızlık sona erdi: Yardım konvoyu vuruldu

Suriye hükümetinin, Kurban Bayramı’nın ilk gününde uygulamaya sokulan çatışmasızlığın sona erdiğini duyurmasının ardından Birleşmiş Milletler, yardım taşıyan konvoylarının Halep yakınlarında vurulduğunu açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Suriye’de çatışmasızlık sona erdi, hava saldırıları yeniden başladı

Suriye’de Kurban Bayramı’nın ilk gününde uygulamaya sokulan çatışmasızlık, yedi günün ardından sona erdi. Suriye hükümeti muhalifleri anlaşmaya uymamakla suçlayarak hava saldırılarına yeniden başladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Erdoğan-Putin görüşmesi sona erdi
Erdoğan-Putin görüşmesi sona erdi

indir
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “St. Petersburg’daki görüşmelerde ele aldığımız konuları detaylar...

Kritik MGK toplantısı sona erdi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Ankara’da yapılan kritik Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi. Toplantının 4 saat 40 dakika sürdüğü belirtiliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantının ardından önemli bir karar açıklayacağını söylemişti.

Orijinal detaylar...

Varşova’daki NATO Zirvesi Sona Erdi

Polonya’nın başkenti Varşova’da iki gündür devam eden NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’nde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zirvenin son oturumu olan NATO-Ukrayna Komisyonu Toplantısı’na katıldıktan sonra Varşova Chopin Havalimanı’na detaylar...

MHP olağanüstü tüzük kurultayı sona erdi, değişiklik önergeleri kabul edildi

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Çağrı Heyeti’nin düzenlediği olağanüstü tüzük kurultayı, istenilen değişikliklerin kabul edilmesiyle sona erdi. Genel Merkez, parti içindeki muhaliflerce düzenlenen kurultayı tanımadığını açıklamıştı.

Orijinal haber detaylar...

Zonguldak’taki maden işçilerinin eylemi sona erdi

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde maaşlarını alamadıklarını için çalıştıkları maden ocağından çıkmama eylemi yapan madenciler eylemlerini sona erdirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...