Browsing posts tagged: eğitimine
Çoban Habib Eğitimine Kanada da Devam Edecek

Çoban Habib eğitimine Kanada’da devam edecekTUNCELİ – Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde hayvancılıkla uğraşan ve Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçişsınavında elde ettiği başarı ile dikkat çeken 14 yaşındaki Habib Bitkin, eğitimine Kanada’da devam detaylar...

Kurumsal Gelişim Programı Eğitimine devam edildi

Kurumsal Gelişim Programı Eğitimi, TOBB’da devam ediyor. Eğitime, oda/borsalar ve TOBB çalışanlarının katılımı ile dört eğitmen eşliğinde devam edildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Urge Esasları ve Uygulaması Eğitimi’ne devam edildi

30-31 Ocak 2017 tarihlerinde; T.C. Ekonomi Bakanlığı, İhracat Genel Müdürlüğü, KOBİ ve Kümelenme Destekleri Dairesi Başkanlığı’ndan gelen uzman yetkilinin katılımı ile Urge Esasları ve Uygulaması Eğitimi’ne devam edildi. Bakanlık yetkilisi mevzuat bilgilendirmesi, detaylar...

Temel hukuk sertifika programı eğitimine başlandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TOBB ETÜ SEM işbirliğiyle çalışanlarına yönelik Temel Hukuk Sertifika Programı düzenliyor. TOBB eğitim salonlarında başlayan eğitimleri, TOBB ETÜ Hukuk Fakültesi öğretim üyeleri veriyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Telegraph: Türkiye güvenli bölge için polis gücü eğitimine başladı

İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde kurulması planlanan güvenli bölge için bir polis gücü eğitmeye başladığını yazdı. Gazeteye göre eğitim alanlar Suriyeli Türkmenlerden oluşuyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

ABD’den Suriyeli muhaliflerin eğitimine devam kararı
ABD’den Suriyeli muhaliflerin eğitimine devam kararı

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Toner, “Programa katılanların eğitimine devam etmemiz ve o güçlerin kapasitesini yükseltmemiz lazım. Eğit donat programına yoğunlaşmaya detaylar...

ABD Suriyeli isyancıların eğitimine başladı

ABD Savunma Bakanı Ashton Carter, ilk Suriyeli isyancı grubuna ‘güvenli bir yerde’ eğitim vermeye başladıklarını söyledi. 90 kişilik grubun nerede eğitildiği ise açıklanmadı. Türkiye, Suudi Arabistan, Katar ve Ürdün eğitimlere destek veriyor.

Orijinal haber detaylar...

‘Taliban kızların eğitimine karşı olmayacak’

Afganistan’ın Eğitim Bakanı Farooq Wardak, Taliban’ın genel olarak eğitime, özel olarak da kızların eğitimine olan karşıtlığını bırakacağını açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...