Browsing posts tagged: düşürdü
Suriye’de muhalifler savaş uçağı düşürdü, pilot öldü

Suriye ordusu, Hama kentinin kuzeyinde bir savaş uçağının “isyancılar” tarafından düşürüldüğünü ve pilotun öldüğünü duyurdu.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – detaylar...

ABD, Suriye’de İran yapımı insansız hava aracını düşürdü

ABD ordusu, ülkenin güneyinde hükümete bağlı birliklere ait İran yapımı bir insansız hava aracını düşürdüğünü açıkladı. İHA’nın düşürülmesine gerekçe olarak, ‘koalisyon güçlerini tehdit edecek şekilde ilerlemesi’ gösterildi.

Orijinal haber detaylar...

Koalisyon güçleri Rakka’da Suriye ordusuna ait uçağı düşürdü

ABD öncülüğündeki koalisyon güçleri, Suriye’de IŞİD kontrolündeki Rakka yakınlarında Suriye ordusuna ait bir savaş uçağını düşürdüklerini açıkladı. Şam yönetimi uçağın IŞİD hedeflerine yönelik uçuş yaparken düşürüldüğünü duyurdu.

Orijinal detaylar...

ABD Suriye yanlısı milis güçlerinin İHA’sını düşürdü

ABD liderliğindeki koalisyon güçleri, kendilerine ateş açan Suriye yanlısı milis güçlerine ait ve silahlı bir insansız hava aracını (İHA) düşürdüklerini açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Moody’s Türkiye’nin kredi notu görünümünü düşürdü

Kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s, dün gece yaptığı açıklamada Türkiye’nin kredi notu görünümünü “durağan”dan “negatif”e indirdi, Ba1 olan kredi notunda ise değişiklik yapmadı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Fitch Türkiye’nin notunu düşürdü: Son ‘yatırım yapılabilir ülke’ notu kaybedildi

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye’nin kredi notunu bir basamak düşürerek, yatırım yapılabilir seviyenin altına çekti. Böylece Türkiye son yatırım yapılabilir seviye notunu yitirmiş oldu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Standard & Poor’s, Türkiye’nin not görünümünü negatife düşürdü

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s, Türkiye’nin kredi notu görünümünü durağandan negatife indirdi. Kararın gerekçesi “Politika yapıcıların artan enflasyon ve kur baskılarını dizginleme becerilerinin giderek artan ölçüde detaylar...

Moody’s İngiltere’nin kredi notu görünümünü düşürdü

İngiltere’nin AB’den çıkma kararı almasının ardından uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s, İngiltere’nin kredi notu görünümünü düşürüp ‘negatif’e çekti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Peugeot etiketi düşürdü
Peugeot etiketi düşürdü

Fransız marka marta özel kampanya düzenliyor

Orijinal haber kaynağı için; Radikal-Rss (Son detaylar...

Portekiz’de solcular birleşip hükümeti düşürdü

Portekiz’de 4 Ekim seçimlerinden zaferle çıkan ancak meclis çoğunluğunu yitiren merkez sağ Sosyal Demokrat Parti hükümeti, güven oylamasında, kemer sıkma programına son verilmesini isteyen sol partilerin oylarıyla düştü.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

IMF Türkiye için büyüme tahminlerini düşürdü

IMF bu yıl için Türkiye’de beklediği büyüme oranını yüzde 3,1’den yüzde 3’e düşürdü. 2016 tahmini ise yüzde 3,6’dan yüzde 2,9’a çekildi. IMF Türkiye için “Siyasi belirsizlikler iç talebi baskılıyor ve büyümeyi yavaşlatıyor” detaylar...

S&P, Yunanistan’ın notunu yeniden düşürdü
S&P, Yunanistan’ın notunu yeniden düşürdü

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P) Yunanistan’ın kredi notunu “CCC”den “CCC-“ye düşürdü, not görünümünü detaylar...

Türkiye ‘Suriye helikopterini düşürdü’

Türkiye’de Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Türk savaş uçaklarının Suriye sınırında sınır ihlali yapan Suriye helikopterini düşürdüğünü söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Fransa: Yardımcı pilot Germanwings uçağını kasten düşürdü

Marsilya Savcısı Brice Robin’e göre, önceki gün Alpler’de 150 kişiyle yere çakılan uçağı yardımcı pilot bilerek düşürdü. Savcı, yardımcı pilotun kokpit kapısını açan kodu girmeyi reddettiğini ve uçağın dalmasını sağlayan düğmeye bastığını detaylar...

Fransız Savcı: Yardımcı pilot uçağı bilerek düşürdü

Marsilya Savcısı Brice Robin’e göre, önceki gün Alpler’de 150 kişiyle yere çakılan uçağı yardımcı pilot kasıtlı olarak düşürdü. Savcı, yardımcı pilotun kokpit kapısını açan kodu girmeyi reddettiğini ve uçağın dalmasını sağlayan düğmeye bastığını detaylar...

YÖK kazanan adayı ikinci sıraya düşürdü

YÖK, İstanbul Üniversitesi’nde rektörlük seçimlerini kazanan Prof. Dr. Raşit Tükel’i ikinci sıradan aday gösterdi. Beş kamu üniversitesinin rektörlüğü için hazırlanan aday listeleri Cumhurbaşkanlığına sunulacak.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

ABD verisi doları düşürdü
ABD verisi doları düşürdü

Günlerdir rekor kıran dolar serbest piyasada 2.5043’ten güne başladı. Rusya’nın Ukrayna ile ateşkes yapıldığını açıklamasının ardından dolar 2.48 seviyesine kadar detaylar...