Browsing posts tagged: düştü
Facebook’un hisseleri sert düştü
Facebook’un hisseleri sert düştü

Facebook tarafından yapılan bu açıklama şirketin hisselerinin düşmesine yol açtı, hisseler yüzde 6’ya detaylar...

Erdoğan’dan ‘FETÖ operasyonları’ yorumu: Akıllı olanlar Türkiye’yi terk etti gitti, aklı yetmeyenler tuzağa düştü

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada Gülen cemaatine yönelik yürütülen hukuki sürece ilişkin şikayetlere değindi. Erdoğan, “Akıllı olanlar Türkiye’yi terk etti gitti, aklı yetmeyenler detaylar...

Suriye’de Rus savaş uçağı düştü, pilotlar öldü

Rusya’nın Suriye’deki askeri üssü Hmeymim’den havalanan bir savaş uçağı kalkış sırasında düştü. Kazada iki pilot da öldü.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – detaylar...

Konya ya 2 nci Şehit Ateşi Düştü

HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde Esendere bölgesinde, dün askeri aracın geçişi sırasında, PKK’lı teröristlerin yola döşediği el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu, 42 yaşındaki Ulaştırma Uzman Çavuş Halim Ünal şehit düştü.

Orijinal detaylar...

Kuzey Kore’nin fırlattığı balistik füze Japonya’nın üzerinden geçerek, denize düştü

Kuzey Kore tarafından fırlatılan bir füze Japonya’nın üzerinden geçerek denize düştü. Japonya, bunu “eşi, benzeri görülmemiş bir tehdit” olarak nitelendirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

İtalya’da gelir seviyesi 22 yıl öncesinin altına düştü

IMF tarafından hazırlanan rapora göre çalışma çağındaki İtalyanların maaş ve zenginlik seviyesi 1995’teki seviyenin altına indi. Krizin esas yükünün ise ‘orantısız şekilde’ genç nesillerin üzerine düştüğü vurgulandı.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Myanmar’da 100’den fazla kişiyi taşıyan askeri uçak düştü

Myanmar’da Yangon’dan güney şehri Myeik’e giden askeri uçağın enkazı Andaman Denizi’nde bulundu. Yetkililer, uçakta 11 mürettebat, 105 yolcu olduğunu söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

İngiltere’ye net göç 2016’da 248 bine düştü

İngiltere’ye net göç, 2016’da 2015’e kıyasla 84 bin düşerek 248 bine geriledi. Düşüşün İngiltere’nin< AB'den ayrılma kararıyla bağlantılı olduğu düşünülüyor. Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tunceli’de 12 kişiyi taşıyan polis helikopteri düştü

Tunceli’de düşen helikopterde 7 polis ve 3 mürettebat ile birer hakim ve astsubay bulunuyordu. Valilik, helikopterin kötü hava koşulları yüzünden düşmüş olabileceğini açıkladı. Bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Türkiye’nin Suriye sınırı yakınlarına uçak düştü

Hatay’ın Suriye sınırı yakınlarında bir uçak düştü. Hatay Valiliği uçağın enkazına ulaşıldığını ve kokpitin boş olduğunu kaydediyor. Uçağın Suriye rejimine ait bir savaş uçağı olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Avustralya’da uçak AVM’ye düştü: 5 ölü

Avustralya’da beş kişiyi taşıyan bir küçük uçak Melbourne kentindeki bir alışveriş merkezine düştü, uçaktaki beş kişi yaşamını yitirdi.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – detaylar...

Türk kargo uçağı Kırgızistan’da düştü, en az 32 kişi yaşamını yitirdi

THY’nin kargolarını taşıyan İstanbul merkezli ACT Havayolları’na ait bir uçak Kırgızistan’ın başkenti Bişkek yakınlarında düştü. Uçak bir yerleşim biriminin üzerine düşerken, en az 32 kişi yaşamını yitirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kırgızistan’da Türk kargo uçağı düştü

Kırgızistan’ın başkenti Bişkek yakınlarında bir Türk şirkete ait kargo uçağı yerleşim yerlerine düştü. Dört mürettebatın yaşamını yitirdiğini açıklanırken Kırgız yetkililer kaza yerinde en az 15 cansız bedene ulaşıldığını duyurdu.

Orijinal haber detaylar...

İstanbul’a gelen yabancı turist sayısı 16 yıl sonra ilk defa düştü

Türkiye’nin turizm açısından zor bir yıl olarak geride bıraktığı 2016’da İstanbul’a gelen yabancı turist sayısında yüzde 26’lık bir düşüş görüldü. 2000 yılından beri ilk defa yabancı turist sayısında bir azalma yaşandığı görülürken en detaylar...