Browsing posts tagged: çıkmaz
Son dakika… Enis Berberoğlu açıklama yaptı: Benden iftiracı çıkmaz

Maltepe Cezaevinde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, avukatı Yiğit Acar aracılığı ile basında yer alan gerçeğe ilişkin, açıklama yaptı. Berberoğlu açıklamasında şunları kaydetti Haksız ve hukuksuz mahkeme kararı ile 2 aydır bir koğuşta tek detaylar...

MHP’de Çıkmaz Sokağa mı Girildi?

MHP’de 15 Ocak’ta 547 delege imzasıyla tüzük değişikliği ve genel başkanlık seçimi talebinde bulunulması üzerine başlayan hukuk satrancında son hamle, Devlet Bahçeli lehine gelişti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Necati Doğru: Çatıdan çıkar çıkmaz vardı gitti Musul’a!
Necati Doğru: Çatıdan çıkar çıkmaz vardı gitti Musul’a!

Kq2WjZ

Gece ben uyurken dünyada neler oldu diye sabah kalkıp TV’yi açınca “kalbim yerinden detaylar...

Çıkmaz sokak
Çıkmaz sokak

lkkljCHP’nin 6 ilkesinden ikisi Milliyetçilik ve Devletçiliktir.

Peki, özelleştirilerek önce yabancılaştırılan detaylar...

ABD’den Rusya’ya diplomatik çıkmaz tehdidi

ABD Rusya’yı, Kırım’ı ilhak için herhangi bir hamlenin diplomasi kapısını kapatacağı konusunda uyardı. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ise yaşananların “tamamen jeopolitik nedenlerle yaratılmış yapay bir kriz” olduğunu söyledi.

Orijinal detaylar...

Kimler ‘Evren asla yargı önüne çıkmaz’ demedi ki!

Muhalefet sözcüleri ile birçok hukukçu, gazeteci ve yazar geçici 15. maddenin kaldırılmasının kandırmaca olduğunu söyleyip referandum sürecinde “Evren’in yargı önüne çıkarılmayacağını iddia etmişti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Yol haritasında çıkmaz yol!

İçeriden ve dışarıdan, çok öncelerden, en çizilmiş “yol haritası”, sonunda Apo tarafından Türk milletinin, Türk devletinin önüne konuldu! Eşkıya başı devlete meydan okuyordu: “Çizdiğimiz güzergâhı takip etmezseniz, bana verdiğiniz vaatleri seçimlerden sonra 15 detaylar...

Çinli yetkili: Bizde iç huzursuzluk çıkmaz

İnternette dolaşan ikinci bir ‘yasemin devrimi’ çağrılarını değerlendiren enformasyon biriminin eski başkanı, ülkesinde Orta Doğu’da yaşananlara benzer bir iç kargaşa riski bulunmadığını söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Putin: Kuzey Kutbu yüzünden çatışma çıkmaz

Rusya Başbakanı, Kuzey Kutbu’ndaki kaynakların paylaşımına yönelik sorunun çatışmaya yol açabileceğine yönelik iddiaları reddetti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...