Browsing posts tagged: buluştu
Müslüman ve Hristiyan Vatandaşlar İftarda Buluştu

Müslüman ve Hristiyan vatandaşlar iftarda buluştuÇANAKKALE – Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğinde, adada yaşayan Müslüman ve Hristiyan vatandaşlar iftar sofrasında bir araya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, iş dünyası temsilcileri ile iftarda buluştu

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından İstanbul’da düzenlenen İş Dünyası İftar Buluşması’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu ATO Meclis Üyeleriyle buluştu

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Üyeleri ile TOBB’da düzenlenen iftarda biraraya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Bakan Özhaseki ile iftarda buluştu

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Eski ekonomi Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekilleri Hülya Nergis, İsmail Tamer, Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Odası detaylar...

MHP Kaman Teşkilatı İftar Programında Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Kaman İlçe Teşkilatı tarafından ramazan ayı dolayısıyla iftar programı düzenledi.

Orijinal haber kaynağı için; Haberler.Com detaylar...

Hisarcıklıoğlu TOBB ETÜ mezunları ile iftarda buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu belirtti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Ege’li Kadın Girişimciler Manisa’da buluştu

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Toplantısı, TOBB Manisa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nilgün Aksoy ve kurul üyelerinin ev sahipliğinde Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, POLATLI’DA HALKLA BULUŞTU

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, POLATLI’DA HALKLA BULUŞTU
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Anayasa değişikliğine göre milli güvenlik politikalarını bir kişi belirleyecek. Niye bir kişi belirliyor? Ya hata yaparsa ne olur, ya kandırılırsa ne detaylar...

Lavrov ile Tillerson buluştu
Lavrov ile Tillerson buluştu

Rusya ile Amerika Dışişleri Bakanları arasında önemli bir görüşme gerçekleşti. Amerika Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, detaylar...

Kıbrıs ta Liderler Buluştu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Rum lider Nikos Anastasiadis ara bölgede düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

YILMAZ, ARDAHAN’DA HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

YILMAZ, ARDAHAN’DA HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz bugün Ardahan’da hemşehrileriyle buluştu. Yılmaz sözlerine “Serhat Ardahan’ın güzel insanları, güneş burdan bir başka şekilde doğar.

Orijinal haber detaylar...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU İSTANBUL SPOR DÜNYASI TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU İSTANBUL SPOR DÜNYASI TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Siyasetin spora burnunu sokmaması gerekir. Eğer sporu siyasetin öznesi haline getirirseniz, sporun içine siyaseti bulaştırırsanız, bu detaylar...

Kadın Girişimciler Ege Bölge Toplantısında buluştu

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Toplantısı, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aylin Girgin Oğuz ve Kurul üyelerinin daveti üzerine 4 Mart 2017 tarihinde Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Ülkücüler ‘hayır’ için Ankara’da buluştu
Ülkücüler ‘hayır’ için Ankara’da buluştu

161225MHP Genel Başkan adayları, eski yeni vekiller, eski ülkü ocakları başkanlarının oluşturduğu ‘Hayır detaylar...

Ege Bölgesi oda ve borsa başkanları TOBB’da yapılan bölge toplantısında buluştu

Ege Bölgesi İstişare Toplantısı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği ve başkanlığında TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada terör saldırılarına işaret ederek, zor günlerden geçerken birlik ve detaylar...

Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları TOBB’da buluştu

Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Toplantıya Akdeniz Bölgesi’ndeki Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri katıldı.

Orijinal detaylar...

Türkiye-Avrupa Birliği (AB) Karma İstişare Komitesi akşam yemeğinde buluştu

35’inci toplantısını gerçekleştiren Türkiye-Avrupa Birliği (AB) Karma İstişare Komitesi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen akşam yemeğinde biraraya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Ankara’daki oda ve borsalar istişare için Haymana’da buluştu

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Ankara il-ilçe Oda-Borsaları’nın Haymana’da Ankara ekonomisini değerlendiren istişare toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...