Browsing posts tagged: Buluşması
28 Şubat buluşması
28 Şubat buluşması

28 Şubat buluşması

MAKALE İÇİN TIKLAYINIZ

28 Şubat detaylar...

GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNDEN GELEN 1881 KİŞİYLE BULUŞMASI (10 KASIM 2017)

GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNDEN GELEN 1881 KİŞİYLE BULUŞMASI (10 KASIM 2017)
Efendim hepiniz hoşgeldiniz, onur verdiniz, sizlerle beraber aynı atmosferi paylaşmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hepinize en içten selamlarımı, detaylar...

Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ve Başbakan Yıldırım ile Çırağan buluşması

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev ve Başbakan Binali Yıldırım ile Çırağan Sarayı’nda düzenlenen toplantıda biraraya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

“BÜYÜK ADALET BULUŞMASI” İÇİN MALTEPE SAHİL ALANINA ULAŞIM YOLLARI

“BÜYÜK ADALET BULUŞMASI” 9 TEMMUZ 2017 PAZAR GÜNÜ MALTEPE SAHİL ALANINDA

MALTEPE SAHİL ALANINA İSTANBUL’UN BÜTÜN İLÇELERİNDEN KALDIRILACAK ARAÇLAR, TOPLU TAŞIMA VE DENİZ YOLU İLE GİDEBİLECEĞİNİZ TÜM ALTERNATİFLER AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR detaylar...

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde iftar buluşması

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde verilen iftar yemeğine katıldı. İftarda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri yer aldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Ared Endüstriyel Reklamcılık Sektör Buluşması Ankara’da gerçekleşti

ARED Endüstriyel Reklamcılık Sektör Buluşması 16 Mart 2017 tarihinde Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleşti. ARED Endüstriyel Reklamcı Ulusal Meslek Standartları Tanıtım Toplantısı ile ARED Ankara Ustalara Saygı Töreni olmak üzere iki bölümde gerçekleşen toplantıya detaylar...

Danimarka iş dünyası ile Kopenhag buluşması

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile Danimarka’ya giderek, Danimarka Dışişleri Bakanı Kristian Jensen ve Danimarka’nın önde gelen firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Girişimci Kadın Gücü Buluşması Isparta’da

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu tarafından bir dizi etkinlik halinde sürdürülen; “Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Buluşması”nın yedincisi Isparta’da gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Van Buluşması

Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Van Buluşması, Van Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Van’da gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Şanlıurfa Buluşması

Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Buluşması’nın dördüncüsü Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu tarafından “Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Şanlıurfa Buluşması” adı ile detaylar...

962 yıl sonra Papa-Patrik buluşması

Küba’nın başkenti Havana dün akşam Katolik ve Ortodoks kiliseleri arasında tarihi bir buluşmaya sahne oldu. 962 yıllık bir ayrılığın ardından ilk kez bir Papa ile Rus Ortodoks Kilisesi Patriği bir araya geldi ve ortak bildiriye imza attı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Süpermarkette bekarlar buluşması

Milano kentinde yaşayan ve partner bulmakta zorlananlar için geçen hafta bir süpermarkette “bekarlar buluşması” düzenlendi.

Orijinal haber kaynağı için; BBCTurkce.com | Haberler detaylar...

Çin ve Tayvan liderlerinin tarihi buluşması

60 yıldan fazla bir süreden bu yana Çin ve Tayvan liderleri Singapur’da ilk tarihi görüşmeyi yapıyor. İki taraf, Kuomintang’ın Çin Komünist Partisi’ne karşı iç savaşı kaybetmesi ardından 1949 yılında bölünmüş ve Tayvan’da yeni bir hükümet detaylar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Belçika Buluşması’ Etkinliğine Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Belçika Buluşması” etkinliğine katıldı. Buluşmayı düzenleyenlere teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sizlere 81 ilimizden, 78 milyon vatandaşımızın selamlarını getirdim” dedi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Paris te Türk Vatandaşları Buluşması

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Külünk, Türkiye’nin yükselişinin terörist eylemlerle durdurulmak istendiğini belirterek, ‘Bu yükselişin önünde durmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir’ dedi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

CHP’DEN “GELECEĞİ BİRLİKTE KURUYORUZ” ROMAN BULUŞMASI
CHP’DEN “GELECEĞİ BİRLİKTE KURUYORUZ” ROMAN BULUŞMASI

Genel Başkan  Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Ocak Cumartesi  günü saat 10.00 ‘da “GELECEĞİ detaylar...

Bornova’da “Abla, Ağabey, Kardeş” Buluşması
Bornova’da “Abla, Ağabey, Kardeş” Buluşması

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin üniversiteli gençlerin ilkokul ve ortaokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olmasına aracı olan “Abla, Ağabey, Kardeş” projesi Bornova’da büyük ilgi görüyor. Yıllardır devam projeye, Bornova Belediyesi’nin Gençlik detaylar...