Browsing posts tagged: Biraraya
Türkiye ve Özbekistan iş dünyası Taşkent’te düzenlenen iş forumunda biraraya geldi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Taşkent’te düzenlenen Türkiye – Özbekistan İş Forumu’na katıldı. Forum’da işbirliğini artırma imkânları ele alındı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, MUĞLA’DA MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, MUĞLA’DA MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla’da muhtarlala biraraya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Webrazzi Fintech 6 Aralık’ta “Fintech” sektörünü biraraya getiriyor

6 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Fintech 2017’de blockchain, kripto paralar, fintech girişimleri, sektörün önemli isimlerinden yeni lansmanlar, günümüz bankacılık dünyası ve öne çıkan fintech gelişmeleri gibi önemli konular ele alınacak. Webrazzi’nin detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Mersin TSO’da oda/borsa başkanlarıyla biraraya geldi

Mersin ili oda/borsaları müşterek toplantısına katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkanı olduğu zamandan beri senede 1 kez Mersin’e geldiğini belirterek, “Mersin Türkiye için çok önemli. Akdeniz’in incisi, dünya kenti. Anadolu’nun dünyaya açılan detaylar...

Karadeniz Bölgesi oda ve borsaları TOBB’da biraraya geldi

Karadeniz Bölgesi’ndeki oda ve borsalar istişare toplantısı için TOBB’da buluştu. TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarckılıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda oda, borsalar ve TOBB’un iş dünyası için yaptığı faaliyetler masaya yatırıldı.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Hisarcıklıoğlu TOBB ETÜ mezunları ile biraraya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu belirtti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Toronto’da Türk ve Kanada iş dünyası biraraya geldi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kanada programı kapsamında, Toronto’da Türk ve Kanada iş dünyası katılımı ile düzenlenen çalışma yemeğine katıldı. Yemeğe, Ontario Eyaleti Uluslararası Ticaret Bakanı, Ontario Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkiye’nin detaylar...

Türkiye-AB KiK üyeleri TOBB’da biraraya geldi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun dönem başkanlığını yürüttüğü Türkiye-Avrupa Birliği Karma İstişare Komitesi (KİK) üyeleri; TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TZOB Genel detaylar...

Dayanıklı tüketim malları sektörü TOBB’da biraraya geldi

TOBB Türkiye Dayanıklı Tüketim Malları Meclisi 2017 yılı ilk toplantısını TOBB İkiz Kuleler’de Meclis Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu başkanlığında gerçekleştirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

LPG sektörü biraraya geldi

TOBB Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi toplantısı, sektör sorunlarını tartışmak üzere İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıda, LPG sektöründe yaşanan güncel sorunlar, çözüm önerileri ve mevzuat değişiklikleri görüşüldü.

Orijinal haber detaylar...

AB KİK üyeleri, Bakan Müezzinoğlu ile TZOB’ta biraraya geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyeleri, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın ev sahipliğinde TZOB Otel’de bir araya geldi. Toplantıya Bakan Müezzinoğlu’nun detaylar...

Hisarcıklıoğlu, İpsala UMAT’ın ortakları ile biraraya geldi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri ve ortaklarıyla TOBB İkiz Kuleler’de yapılan istişare toplantısında biraraya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Büyükelçi Koru ile biraraya geldi

Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Cenevre Daimi Temsilcisi olarak atanan eski Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Ali Naci Koru, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu Brüksel’de Avrupa’daki kadın girişimcilerle biraraya geldi

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Brüksel’deki temasları çerçevesinde, Avrupa Şirketler Meclisi toplantısına katıldıklarını belirterek, “Her ne kadar Türkiye, AB üyesi değilse de bugün Türk şirketleri Avrupa Birliği’nin içine girmiş oldu” detaylar...

LPG sektörü TOBB’da biraraya geldi

TOBB Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi toplantısı, sektör sorunlarını tartışmak üzere Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantıda LPG sektöründe yaşanan güncel sorunlar, çözüm önerileri ve mevzuat değişiklikleri görüşüldü.

Orijinal haber detaylar...

Türk ve Rumen iş adamları Bükreş’te biraraya geldi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın Romanya’nın başkenti Bükreş’te Türk ve Rumen iş adamları ile yaptığı toplantıya katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Cam ve Cam Ürünleri Meclisi sektörün sorunlarını görüşmek üzere biraraya geldi

TOBB Türkiye Cam ve Cam Ürünleri Sanayi Meclisi, Meclis Başkanı Gizep Sayın başkanlığında, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar’ın ile özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcilerinin katılımıyla biraraya geldi.

Orijinal detaylar...

Hisarcıklıoğlu, seçimleri yapılan sektör meclislerinin başkanlarıyla biraraya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, seçimi yeni yapılan sektör meclislerinin başkanlarıyla bir araya geldi. Görüşmede TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Özer ve Salih Zeki Murzioğlu da yer aldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...