Browsing posts tagged: balıkçı
Gösterilerde Bacağından Yaralanan Gazzeli Balıkçı …

İsrail askerlerinin Gazze sınırında barışçıl gösteri düzenleyenlerin üzerine ateş açması sonucu yaralanan balıkçı Rami Şerif (32), bacağını kaybetme riskine karşın her gün Gazze sahiline gelerek balık avlamaya çalışıyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Gazzeli Balıkçı Açılan Ateş Sonucu Ağır Yaralandı

Gazze sahili açıklarında avlanan bir balıkçının, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce açılan ateş sonucu ağır yaralandığı bildirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Balıkçı Teknesi Alabora Oldu

İlkadım ilçesindeki balıkçı barınağı açıklarında, fırtına nedeniyle alabora olan balıkçı teknesindeki 3 kişi, sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Şehidin Balıkçı Arkadaşları Bayramı Buruk Geçiriyor

Kastamonu’nun Abana ilçesinde, balıkçılık yaparken askere giden ve Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 3 Eylül’de terör örgütü PKK mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Ömer Şenel’in üzüntüsü hakim.Asker olana kadar detaylar...

Rus savaş gemisi Ege’de Türk balıkçı teknesine ateş açtı

Rusya Savunma Bakanlığı, Ege Denizi’nde bir Rus savaş gemisinin bir Türk balıkçı teknesine ateş açtığını duyurdu. Teknenin Rus fırkateynine 600 metre kadar yaklaştığı ve uyarı ateşi üzerine rotasını değiştirmek zorunda kaldığı belirtildi.

Orijinal haber detaylar...

Rus balıkçı gemisi battı: En az 54 ölü

Pasifik Okyanusu’nda Kamçatka yardımadası civarında batan balıkçı trol gemisinde bulunan 132 mürettebattan en az 54’ü hayatını kaybetti. Kurtarma ekipleri denizden 60’tan fazla kişiyi canlı kurtardı ama suyun sıfıra yakın sıcaklığı umutları azaltıyor. detaylar...

Kemerburgaz da Hafriyat Kamyonu Balıkçı Restoranına …

Eyüp kemerburgaz’da, kontrolden çıkarak önce yol kenarında bulunan reklam tabelasına çarpan hafriyat kamyonu, balıkçı restoranının otoparkındaki iki araca vurduktan sonra restoranın mutfak bölümüne girdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Ayvalık ta Fırtına Küçük Balıkçı Teknelerini Batırdı

Balıkesir’de fırtına balıkçı teknelerini batırdıBALIKESİR (AA) – Ayvalık ilçesinde, akşam etkisini göstermeye başlayan fırtına, gece yarısından sonra şiddetini arttırarak sahil bantlarında bağlı bulunan küçük balıkçı teknelerini batırdı.

Orijinal detaylar...

Antalya Büyük Balıkçı Limanı Projesi

Antalya Büyük Balıkçı Limanı projesi ihalesinin önümüzdeki ay yapılmasının beklendiği bildirildi. Antalya Ulaştırma Bölge Müdürü Salih Okur, Antalya denizcilik ve turizm sektörü için büyük sorun haline gelen Balıkçı Barınağının yapım çalışmalarında sona detaylar...

Muğla Gökova’da Balıkçı Kadınlara Ziyaret
Muğla Gökova’da Balıkçı Kadınlara Ziyaret


CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülsün Bilgehan, Kadın Kolları Genel detaylar...

Çin ve Japonya’nın balıkçı gerilimi

Çin ve Japonya, iki dev güç… Zaman zaman işbirliği halindeki iki yakın ülke, ama çoğunlukla da rekabet halinde iki dev. Son gerilim de denizde çıktı. Pekin’de Kamil Erdoğdu’nun izlenimleri.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

14 Çinli balıkçı serbest

Japonya, tartışmalı Doğu Çin Denizi’nde alıkoyduğu Çin balıkçı teknesindeki 14 kişiyi serbest bıraktı ancak gemi kaptanı hala tutuklu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...