Browsing posts tagged: atıldı
Dha Yurt – Kilis e 4 Roket Atıldı: 1 Yaralı

SURİYE’nin Afrin kentinde terör örgütü PKK/YPG mevzilerinden atılan 4 roket mermisi, Kilis’e düştü.

Orijinal haber kaynağı için; Haberler.Com detaylar...

Ukrayna: Cinayet duruşmasında iki el bombası atıldı

Ukrayna’nın doğusundaki Nikopol kentinde görülen dava sırasında bir kişi elindeki iki el bombasını attı. Olayda el bombalarını atan saldırgan ölürken, yedi kişi yaralandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hamzabeyli Gümrük Kapısı’nın yenilenmesi için temel atıldı

Hamzabeyli Gümrük Kapısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yenilenerek, genişletilecek. Proje için yaklaşık 150 milyon liralık yatırım gerçekleştirilecek. Gümrük kapısının 2019 yılının başında hizmete girmesi bekleniyor. Yenileme yatırımı ile detaylar...

Trump’ın konvoyuna el işareti yapan kadın, işten atıldı motorcade the middle finger

ABD Başkanı Donald Trump’ın konvoyu geçtiği sırada, konvoya el işareti yaparken fotoğrafı çekilen kadının bu fotoğraf nedeniyle işten atıldığı belirtildi. 28 Ekim’de Virginia’da çekilen fotoğraf, sosyal medyada popüler olmuştu.

Orijinal haber detaylar...

Türkiye’nin otomobili için imzalar atıldı

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, köklü otomotiv devlerinin yeni nesil otomobil teknolojilerini yakalayabilmek için birbirleriyle yarıştıklarını belirterek, “İşte bu yüzden Türkiye’nin otomobilinin tam zamanıdır.” dedi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Apple mühendisi, iPhone X görüntülerini paylaşan kızı yüzünden işten atıldı

Teknoloji devi Apple’da çalışan bir mühendis, kızının iPhone X’in görüntülerini cihaz piyasaya sürülmeden önce internette paylaşmasının ardından işten atıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Özbekistan ile Ticaret ve Sanayi Odası Forumunun kurulması ve işbirliği için imzalar atıldı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Özbekistan Devlet Yatırımlar Komitesi ile işbirliği anlaşmasına ve Türk-Özbek Ticaret ve Sanayi Odası Forumu kuruluş anlaşmasına imza attı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tosya TSO yeni hizmet binasının temeli atıldı

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binasının temel atma törenine katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Tosya’nın Türkiye’nin kapı ihtiyacının üçte birini karşıladığını belirterek, “ Hem ihracatta hem kapı üretiminde Türkiye’de marka olmuş detaylar...

Muğla TOBB Fen Lisesi’nin temeli atıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından “81 ilde 81 okul” projesi kapsamında Menteşe İlçesi Yeniköy Mahallesi’ne yapılacak olan TOBB Fen Lisesi’nin temeli atıldı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, törende yaptığı konuşmada eğitimin önemine vurgu yaptı. 6 detaylar...

Babadağ’a yapılacak teleferiğin temeli atıldı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Muğla’nın Fethiye ilçesindeki Babadağ’a yapılacak teleferiğin temeli atma törenine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TOBB Mühendislik Laboratuvar Binası için temel atıldı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TOBB Mühendislik Laboratuvar Binası temel atma törenine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

TOBB’un Tunceli’de yapacağı kız öğrenci yurdunun temeli atıldı

TOBB Tunceli Kız Öğrenci Yurdu’nun temeli atıldı. Temel atma töreninde konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, en büyük sermayenin eğitimli insan olduğun altını çizerken, Tunceli’nin eğitimdeki başarısına dikkat çekti.

TOBB Tunceli Kız Öğrenci detaylar...

Standardizasyon faaliyetlerine aktif katılım için TSE-TOBB işbirliğinde ilk adım atıldı

Sanayicilerin ulusal ve uluslararası standardizasyon faaliyetlerine aktif olarak katılımlarının arttırılmasına yönelik TSE ile TOBB işbirliği yapmayı planlıyor. Bu kapsamda mevcut ayna komitelere aktif katkı sağlayan kuruluşların temsilcileriyle düzenlenen “Ayna Komite detaylar...

Büyükanne Projesi’nin imzaları atıldı

Büyükanne Projesi Protokolü imza töreni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve projenin diğer paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi. İmza töreninde TOBB’u Yönetim Kurulu Başkan detaylar...

KHK ile yeni ihraçlar: 4 bin 464 kamu görevlisi işten atıldı

Olağanüstü hâl (OHAL) kapsamında çıkarılan 686 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 4 bin 464 kişi kamu görevinden çıkarıldı. Kararname ile yüksek öğretim kurumlarından toplam 330 akademisyen ihraç edildi. Ankara Üniversitesi, 72 ihraçla, en fazla görevden almanın detaylar...

Ergenekon Davası’nın ilk duruşması 21 Haziran’a atıldı
Ergenekon Davası’nın ilk duruşması 21 Haziran’a atıldı

FETÖ'nün vatanseverlere kumpas kurduğu Ergenekon Davası uzatılıyor. Yerel mahkeme, Yargıtay'ın detaylar...

Türk-Arap Odası için imzalar atıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Arap Odalar Birliği protokolü ile merkezi İstanbul’da olmak üzere Türk-Arap Odası kuruldu.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...