Browsing posts tagged: Açılan
Gazzeli Balıkçı Açılan Ateş Sonucu Ağır Yaralandı

Gazze sahili açıklarında avlanan bir balıkçının, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce açılan ateş sonucu ağır yaralandığı bildirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Akıncı Üssü’ndeki eylemlere ilişkin açılan davada 13 sanık tahliye edildi
Akıncı Üssü’ndeki eylemlere ilişkin açılan davada 13 sanık tahliye edildi

FETÖ'nün darbe girişiminin komuta merkezi olan Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin açılan davada ara detaylar...

Mardan Palace’ye açılan alacak davası
Mardan Palace’ye açılan alacak davası

Antalya'nın en lüks otelleri arasında gösterilen ve birçok alacaklısı ile mahkemelik olan Mardan Palace Otel, 3 firmanın açtığı toplam 28 milyon 400 bin liralık alacak detaylar...

Doğu Halep’te tahliyeler konvoya açılan ateş nedeniyle durdu

Türkiye ile Rusya’nın çabalarıyla varılan anlaşma kapsamında Doğu Halep’ten tahliyeler bu sabah başladı. Ancak ilk yardım ekipleri ve muhalif gruplar, konvoya ateş açılması üzerine tahliye işleminin durduğunu bildirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

“Şehit aileleri için açılan yardım kampanyasına camia olarak 54 milyon liralık bağış yaptık”

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kütahya’da gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri Seramik Fabrikası Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, 15 Temmuz gecesi darbeye karşı çıkan ilk sivil toplum kuruluşunun TOBB olduğunu, darbe bildirisi okunur okunmaz, milletin detaylar...

Yerçekimi dalgaları ‘evrene açılan yeni bir pencere’

Yerçekimi dalgalarının tespiti, evren ve gökyüzü hakkında gizemli kalan birçok meselenin de açıklığa kavuşmasında faydalı olacak.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

UMEM Beceri’10 kapsamında Iğdır’da kurs açılan işyerlerine ziyaret

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası, Iğdır Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen UMEM Beceri’10 projesi kapsamında Iğdır İl İstihdam ve Yürütme Kurulu (İİME) tarafından kurs açılan ve tamamlanan firmalar ziyaret edildi.

Orijinal haber detaylar...

İki bakan 3 yıl önce açılan caddeyi yeniden açtı
İki bakan 3 yıl önce açılan caddeyi yeniden açtı

3 Yıl önce Erdoğan’ın açtığı ve BBP’nin merhum kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin verildiği cadde, bugün iki bakanın katıldığı açılışla yeniden detaylar...

Ağustos ayında açılan UMEM meslek edindirme kurslarıyla 1.500 kişi meslek edinecek ve iş sahibi olacak

UMEM Beceri’10 projesi kapsamında Ağustos 2015’te açılan 107 kurs vasıtasıyla yaklaşık 1.500 kişi meslek edinecek ve kurslar sonunda başarılı olanlar işe yerleştirilecek.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Temmuz ayında açılan UMEM Beceri’10 kurslarıyla 2 bin 200 kişi meslek edinecek ve iş sahibi olacak

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, UMEM Beceri’10 projesi kapsamında Temmuz 2015 döneminde açılan 131 kurs vasıtasıyla yaklaşık 2 bin 200 kişinin meslek edineceğini ve kurslar sonunda başarılı olanların işe yerleştirileceğini bildirdi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Suriye’den Yunanistan’a açılan kapı: İzmir

Yunanistan’a oradan da diğer Avrupa ülkelerine geçmeyi hedefleyen göçmenler İzmir’e akın ediyor. Basmane Meydanı’nda toplanan göçmenler önlerinde çantaları, kollarında can yelekleriyle adalara geçmeyi bekliyor. Rengin Arslan’ın İzmir detaylar...

9 Mayıs ta Törenle Açılan Tanıtım Merkezinin İhale …

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin dinozor, oyuncak, güvenlik ve otomasyon sistemleri ile yapımına 1 milyar TL’den fazla para harcadığı Ankapark’ın minyatür ‘tanıtım merkezi’ için de 155 bin lira harcandığı ortaya çıktı.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Tunceli Milletvekili Aygün, Birgün gazetesinin ‘HIRSIZ’ manşetine açılan soruşturmayı Meclis gündemine taşıdı

Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığına sunduğu önergede BirGün gazetesinin Osmanlıca ‘Hırsız’ manşetine açılan soruşturmayı ele aldı.

Hüseyin Aygün’ün Birgün gazetesinin detaylar...