Rifat Serdaroğlu: HADİ BİLAL SEÇİM YAPALIM

1902766_759050080808638_5234856872393240347_n
Yapalım yapmasına babacığım da, nasıl yapalım?
Şöyle yapsak; “Ooooo ya şundadır ya bunda, helvacının kızında. Bak babacığım AKP birinci geldi!”
Ya da; “Ooooo ine mine dosi, dosi saklambosi, saklambos- saklambos, incir badem koz. Bakın babacığım yine AKP birinci çıktı!”
Birde şu var babacığım; “Oooo piti-piti, karamele sepeti, terazi lastik, jimnastik. Bunda da AKP ilk birinci (!) çıktı babacığım!”

-A benim aklı kıt oğlum, önemli olan ilk birinci çıkmak değil, tek başıma iktidar çıkmaktır. En iyisi ben seni Aliyev Amcanın yanına göndereyim.
Onun bir “Seçim İşleri Başkanı” vardı. Müneccim gibi adamdı vallahi. Seçimlerden önce Aliyev Amcanın %94 oy alacağını biliyordu!
Fakat kendini tutamayıp, oy kullanma gününden bir gün önce seçim sonuçlarını ilan edince, bir çuval inciri berbat etti!
Sana günü şaşırmayacak birini versin, sen de onu vakıftan iyice besle, bizim konaklardan birini ona ver, önümüzdeki üç-dört seçimi de ayarlayıversin…
-Okey babacığım. Babacığım, Aliyev Amca benim gerçek Amcam mı oluyor?
-Kız Sümüğümüye, al şunu başımdan yahu…

Çok partili siyasi hayata geçtiğimizden bu yana tam 18 tane Genel Seçim yaptık.
Cumhur’un Başı istediği için 1 Kasım 2015’te, 19 uncu seçimi yapacağız. Fakat hala bu işi doğru-düzgün öğrenemedik! Esad kadar, Kaddafi kadar-Saddam kadar bile bilmiyoruz yahu!
Adamlar bir seçim yapıyorlar, sonuçlar hepsinde aynı! Şak, yüzde 94…
Bir daha ki seçim mi? Ne o öyle zırt-pırt seçim yahu! Bir daha ki seçim, Başkanlar ne zaman isterlerse o zaman yapılır. Fazla masrafa gerek var mı?

Ben ne zaman müşküle düşsem, atasözlerine müracaat ederim. Cumhur’un Başı’ na da bu yolu öneriyorum. Bakın atalarımız ne demiş;
– Güneş giren eve doktor girmez!
-Et giren yere dert girmez!
-Askerin-Polisin-Tomanın giremediği mahalle ve köylere sandık giremez!

Gördünüz mü, çözüm kendiliğinden ortaya çıkıverdi!
Şu an Doğu ve Güneydoğu Bölgelerimizin çoğu yerinde, PKK ve Hizbullah militanları Türk Askeri ve Türk Polisi ile sokak savaşındalar. Zırhlı araçlar, Tomalar, Asker, Polis bu mahallelere giremiyorsa, Cumhur’un Başı insanları kışla ve karakollarda kurulacak sandıklara taşısın. Bu sandıklardan da AKP oyları taşsın, tamam mı? İşte seçim bu! Seçim böyle yapılır yahu!

Şu zırvalara kimse takılıp kalmasın;
Seçimler Adil-Dürüst- Eşit şartlarda yapılmalıymış! Bak, bak böyle bir saçmalık olabilir mi yahu?
YSK denen kurul, Cumhur’un Başı’ ndan daha mı yüksek? YSK daki Yargıçlar, onun kadar bilgililer mi?
Çok biliyorlarsa, çıkarsınlar cüppelerini, sıkıysa geçsinler Recebimin karşısına, ha sıkar mı?
Bakın, YSK kararını beklemeden, TBMM’yi sallamadan Yüce Cumhur’un Başı “Seçimler 1 Kasım’da olacak” buyurmadı mı? Sonuçta onun dediği olmadı mı?

Sonra eşitlik nedir be? Beş parmağın beşi de bir midir? Allah hepimizi çeşit-çeşit yaratmış! Hiç Erdoğan ile Kılıçdaroğlu veya Bahçeli bir olabilir mi?
O başka, diğerleri bambaşka!
Cumhur’un Başı olsa-olsa İmralı’da ki Öcalan ile beraber olabilir. İkisinin de adamları olan Davutoğlu-Sazcı Selo, birlikte kardeş-kardeş hükümet kurabilirler. Nitekim şimdi kurmaya başladılar bile…
Sonuç;
1 Kasım 2015 te yapılacak 19. Genel Seçim güvenlik içinde, eşit, adil, dürüst ve şeffaf bir şekilde yapılacak ve Milli İrade tecelli edecektir! (Hadi be!)

Eyy Avrupa ne gülüyorsun yahu, ne gülüyorsun? Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki, namazımızdan şüphemiz olsun! Sen kendine bak! Müddei iddiasını ispatla mükelleftir! Kimse bize hırsız diyemez, ispat etsinler!
Onunla görüştüğümüzü söyleyenler şerefsizdir, alçaktır, namussuzdur!
Çözün ulan beni, çabuk çözün! Kim bağladı beni yahu! Üstümdeki bu beyaz gömleğin kolları niçin bağlı ulan! Delirtmeyin adamı, delirtmeyin…

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Ağustos 2015

İLK KURŞUN

Rifat Serdaroğlu: HADİ BİLAL SEÇİM YAPALIM – İlk Kurşun Gazetesi.

Orijinal haber kaynağı için; İlk Kurşun Gazetesi – İlk Kurşun Gazetesi

Author: Hukuk Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir